0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

En İyi Avcılar Su Kaçağı Tespiti Firması

04 Mayıs 2018
203 kez görüntülendi
En İyi Avcılar Su Kaçağı Tespiti Firması

Avcılar bölgesi dahil olmak üzere İstanbul’un her bölgesinde hizmet verebilmekte olan firmamıza iletişim hattımızdan ulaşarak her türlü sorunuzu yöneltebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz gün içerisinde konu hakkında uzman olan görevliler belirttiğiniz adrese gönderileceklerdir. Evinizin bir bölgesinde su kaçağı olup olmadığını anlayabilmek üzere şüphelendiğiniz bölgede bulunan tüm vanaları kapadıktan sonra su saatinizin ibresinin hala oynayıp oynamadığını kontrol etmeniz gerekmektedir.

Su Kaçağı Tespit Servisi

Türkiye’deki en iyi tesisat firmalarından biri olan firmamız sizlere verimli bir hizmet sunabilmek üzere çaba göstermektedir. Hesaplı fiyatları sebebiyle sıkça tercih edilmekte olan firmamız, kullandığı teknolojik cihazlar evinizde veya iş yerinizde bulunan su kaçaklarını kolaylıkla tespit edebilmektedir.

Avcılar Su Kaçağı Tespiti Ve Onarım İşlemi

Su kaçağı tespiti işlemi son zamanlarda büyük oranda gelişen tesisat sorunlarına çözüm olabilecek aletler sebebiyle oldukça kolaydır. Eskiden birkaç gün içerisinde ancak tespit edilebilen su kaçakları, günümüzde 40-45 dakika içerisinde tespit edilebilmektedir. Fakat kirli su borularında oluşan su kaçaklarını tespit etme durumu temiz su borularında oluşan su kaçaklarını tespit etme durumundan çok daha zordur. Kirli su kanallarında meydana gelen su kaçaklarını tespit edebilmek üzere kamera ile kayıt özelliğine sahip olan robotlar kullanılmaktadır.

Tespit Ve Onarım Maliyeti

Tespit işleminden sonra onarım zorunlu bir durum olduğundan bu iki kavram bir arada değerlendirilmektedir. Tespit ve onarım maliyetleri firmamızda astronomik fiyatlara sahip değildir.

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti  Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Su kaçağı tespiti sırasında dikkat etmeniz gereken konular bulunmaktadır. Bazı su kaçaklarını teknolojik aletler olmadan anlamak mümkün değilken bazı su kaçakları kendilerini hemen belli ederler. Gizli su kaçaklarını anlayabilmek üzereyse su kaçağı olduğu düşünülen evin bölümünün incelenmesi gerekmektedir. Duvarda şişme , rutubet kokusu , parkelerde şişme ve üst kattan su damlaması durumu genellikle gizli su kaçaklarına işaret etmektedir.

Robotlar İle Tesisat Servisi

Tesisat hizmetlerini oldukça kolaylaştıran termal aletler , kameralı cihazlar ve akustik dinleme cihazları ile kısa sürede tesisat problemlerine müdahale etmek mümkün olacaktır. Bu aletlere sahip olan firmalardan yararlanmanız zamandan kazanmanıza sebebiyet verecektir.

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti Sırasında Dikkatli Olunması Gereken Konular

Su kaçağı tespiti işlemi sırasında dikkatli davranılması gereken konular bulunmaktadır. Su kaçağının bulunduğu boruyu tespit ederken görevli bireylerin diğer borulara zarar vermemek üzere çaba göstermeleri gerekmektedir. Diğer borulara herhangi bir zarar verilmesi takdirinde tüm tesisatı baştan yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bu gibi hatalar detaylı tadilatlar gerektirmektedir. Bu sebeple noktasal müdahaleler sırasında oldukça dikkatli davranılması gerekmektedir.

Su Kaçağı Oluşumunu Önlemek Üzere Yapılması Gerekenler

Tesisatta su kaçağı durumunu önleyebilmek üzere mutlaka kirli su ve temiz su borularınızın bakımlarını düzenli olarak yaptırmalısınız. Boruların çok eski olması veya yıpranmış olması durumu su kaçağının oluşmasına sebebiyet verebilecek bir durumdur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?