0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Adalar Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Adalar Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

 İstanbul Adalar su kaçağı tespiti ve tamiri servisimiz evinizde ve iş yerlerinizde yaşadığınız su kaçakları durumunda hizmet vermektedir. Servisimiz, profesyonel su kaçağı bulma makineleri ile kırmadan ve dökmeden su kaçaklarını tespit etmektedir. Hem zaman kaybı hem de masraf yaşatmadan su kaçaklarını buluyoruz.

Yeni Teknoloji ile Su Kaçağı Tespiti

Yeni teknolojiye uyumlu aletlerimizle artık yapılarınız kırılmayacak. Su kaçakları için evinizi kırıp dökmeyecek komple tesisat yenilemek zorunda kalmayacaksınız. Su kaçakları belirtisi olarak tavanların sararması ve küflenmesi, kötü kokular sayılabilir. Bu şekilde şüpheleriniz varsa bizleri arayarak su kaçaklarından kurtulabilirsiniz. 79 TL Adalar su kaçağı tespiti ve tamiri yapılmaktadır. Bu uygun fiyattan daha ucuzu ile sizlere vaatler sunan firmalar, maalesef evlerinize zarar vermekte ve yeniden kontrolden geçilmesine gerek duymanıza neden olmaktadır. Bu nedenle güvendiğiniz firmalara bu işlemi yaptırmalısınız. Açık adresimiz, sizlere sunduğumuz kaçak raporu ve fatura ile güvenilir hizmeti garantiliyoruz. Servisimiz ilk olarak sızdırmazlık testleri uygulamakta ve sorunlu bölgeyi bulmaktadır. Bu sayede onarım sadece o bölge üzerinde yoğunlaşır. Termal kameralar ile kaçaklar saptanır. Bu şekilde sorunlu bölgeyi bulmak için fayanslarınız ya da duvarlarınız zarar görmeden işlem yapılır. Kırmadan su kaçağı bulma yöntemlerinden birisi de ilaçtır. Delik olan noktaya uygulandığında hava ile temas edip kristalleşir. Bu da deliği kapamasını sağlar. Cihaz sistemleri kullanılmadığında evinizde birçok yer kırılmak zorunda kalır. Bu da size fazladan masraf çıkartacak bir uygulamadır. Bizlere ulaşarak bu sistem hakkında bilgi alabilir ve su kaçağı tespiti ve tamiri için başvurabilirsiniz. Yeni teknoloji ile ek masraflar çıkartmadan sizlere kaliteli hizmetler sağlıyoruz.

 79 TL Adalar su kaçağı ve tespiti ve tamiri hizmetimiz ile evlerinizde, ofislerinizde ve binalarınızda hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlarla bu sorunlardan kurtulmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Garanti içerisinde hizmet vermekteyiz ve herhangi bir aksilik durumunda bu sayede bizlere tekrar ulaşabilirsiniz. Firmamız kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermeye kendini adamış uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Bu sayede sizlere güvenilir şekilde su kaçağı tespit ve tamir hizmetini vermekteyiz.

İlginizi Çekebilir;

Adalar Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı ve Tamiri

Esenyurt Bölgesi Su Kaçağı Tespiti

Küçükköy Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Alibeyköy Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button