0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ağva Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Ağva Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Ağva su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda Damla Su Tesisat’a güvenebilirsiniz. Su kaçakları evinize önemli ölçüde hasar verir. Sadece sizin evinize değil, komşularınıza da zarar verir. Bu rahatsızlık sonucu komşularınız size sorun çıkarabilir ve onlarla kavga edebilirsiniz. Kaçak sizin bilerek yaptığınız veya elinizde olan bir şey değil ancak onların sorunu da değil. Moral bozucu ve rahatsızlık verici bir sorun olan su kaçağı, önceden zor tespit ediliyordu. Tamir işlemleri de çok ayrı bir dertti ve su kaçağının olduğu kısımlar ciddi kırma ve dökme işlemlerine maruz kalıyordu. Ancak Damla Su Tesisat işlemlerinizi hem çok ucuza hem de en kaliteli şekilde halledecek.

Su kaçaklarına kesin çözüm

Damla Su Tesisat, İstanbul’un birçok semtine hizmet sağlamaktadır. Anadolu Yakası’nın herhangi bir semtine hizmet götürebilen firmamızın Ağva’ya da hizmeti vardır. 79 TL Ağva su kaçağı tespiti ve tamiri işlemlerinin yapılması için lazım olan ücret 79 TL’dir. Evinizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız ve cebiniz için de iyi bir seçenek arıyorsanız, kısa bir süre için geçerli olacak kampanyamız tam size göre. Damla Su Tesisat’ın su kaçağı tespitinin en önemli artısı kırma ve dökme işlemlerinin minimumda tutulabilmesidir. Tespit için çok cüzi bir miktar ödeyebileceğiniz bu işlem, son derece kolay yapılır. Teknolojik cihazlarımız sayesinde, borularınızda oluşan çatlakları hemen buluruz. Borular teknolojik cihazlarımızla her türlü yüzeyinizin üzerinden ekiplerimiz tarafınca dinlenir. Sesin en fazla duyulduğu yer, su kaçağının olduğu yerdir. Kaçağın tespiti işleminin son aşamasında, su kaçağının bulunduğu yerde küçük bir delik açılır ve kaçak olan bölge müşteriye gösterilir. Tamirat işlemlerine bu son aşamadan sonra kaçağın boyutuna göre başlanır.

79 TL Ağva su kaçağı tespiti ve tamiri için alınan ücretin tamamı 79 TL’dir. Kısa süre sonra bitecek olan kampanyamız dahilindeki bu fiyat, elektronik aletlere yaptığımız işlemler için cebinize son derece uygundur. Su kaçağı problemlerinizi çözmek için 7 gün 24 saat telefonlarımız açık, iletişime geçmeye hazırız. Ayrıca yapacağımız işlemler için 1 yıl garantimiz vardır.

İlginizi Çekebilir;

Ağva Su Kaçağı Tespiti

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Damla Su Tesisat Su Kaçağı Tespiti, İstanbul Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Artık Problem Değil

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button