0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Alibeyköy Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Alibeyköy Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

 İstanbul Alibeyköy su kaçağı tespiti ve tamiri servisimiz her türlü dairede yaşadığınız su kaçakları durumunda hizmet vermektedir. Servisimiz, yeni teknolojiye uyum sağlayarak kırmadan, bölgeye zarar vermeden su kaçaklarını tespit etmektedir. Sizlere zaman kaybı ve ekstra masraf yaşatmadan su kaçaklarını buluyoruz ve tamirini gerçekleştiriyoruz.

 Su Kaçağı Bulma Cihazları Nelerdir?

Su kaçakları artık çok daha kolay bir şekilde bulunmaktadır. Su kaçağı bulma cihazları ise kendi içerisinde değişiklik göstermektedir. Temiz su için kullanılan cihazlar içinde özel pompalar ve dinleme cihazları yer almaktadır. Sıcak su kaçaklarındaysa özel termal kamera sistemi kullanılmaktadır. Kalorifer kaçaklarında ise kombide su eksilmesi yaşanır. Bu şekilde yaşanan su kaçaklarında kimyasal uygulama yapılmaktadır. Kimyasal, havayla temas ettiğinde kristalleşir ve deliği bir gün içinde kapamaktır. Daha fazla bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Atık suların geçtiği borularının gözlemlenmesi kamera sistemi ile sağlanmaktadır. Bu sistem, küvet, lavabo, klozet ve makinelerinizin gider borularının içindeki kaçakların tespitinde kullanılmaktadır. İzolasyon kaçaklarıysa daha çok binaların üst katlarında yaşanan bir sorundur. İyi izole edilmeyen bölümlerden çıkan sular alt katların tavanını aşındırır ve akıtmaya sebep olur. Banyo temizliğiniz sırasında kullandığınız ürünler de su kaçağına sebebiyet verebilmektedir. Bu kaçakların tespiti zor olup termal kamera kullanılarak bulunabilir. 79 TL Alibeyköy su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetimizden yararlanarak dairelerinizdeki, binalarınızdaki ve ofislerinizdeki su kaçaklarından kurtulabilirsiniz. Su kaçaklarının tespiti ve tamiri kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermektedir ve birçok firma farklı fiyatlar sunmaktadır. Bunun nedeni güvenilir olmayan firmaların da bu işe girişmesi ve sizlere sunduğu hizmetlerde ekstra sorun yaşatmalarıdır. Garantili olarak işini yapan bizler, sizlere kaliteli hizmetimizi uygun fiyatla sunmaktayız.

79 TL Alibeyköy su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetini biz Damla Tesisattan alarak tüm su kaçağı sorunlarınızdan kurtulabilir ve sağlığınız için tehlike oluşturabilecek rutubet, küf gibi sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Bizleri arayarak detaylı bilgi edinebilir ve servis için randevu alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizler için önemlidir.

İlginizi Çekebilir;

Alibeyköy Su Kaçağı Tespiti

Tıkanıklık Açma Yöntemleri

Hendek Su Kaçağı– Tespit, Tamir

Damla Su Tesisat Su Kaçakları Nasıl Bulunur?

Kartal Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button