0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Bakırköy Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Su kaçakları hayatımızın her alanında meydana gelebiliyor. Binaların eski ve bakımsız olması, tesisatın sağlam malzemeden yapılmaması, inşaat sırasında işçi ya da mühendis kaynaklı hatalar daha sonra problemlere neden olabiliyor. Bakırköy su kaçağı tespiti ve tamiri ile Damla Su Tesisat garantisiyle tüm su kaçağı sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. İstanbul merkezli olarak hizmet veren firmamızdan her ilçeden başvuru yaparak çözüm üretebilirsiniz. Su kaçağı için yapılan başvurular sonrasında;

  • Önce kaçak olan yerin tespiti kırma işlemi olmadan, hidrojen hassasiyetli cihazlarla yapılır.
  • Sorunun çatlak ya da kırık olma özelliğine göre çözüm geliştirilir.
  • Problem profesyonelde çözülür ve işlem tamamlanır.
  • Verilen hizmeti 1 yıl garantili olarak alabilirsiniz.

Petek- Tıkanıklık Açma Çözümlerinden de Yararlanın

İstanbul 79 TL – Bakırköy su kaçağı tespiti ve tamiri kampanyası dışında firmamızdan petek temizleme ve tıkanıklık açma hizmetleri de alabilirsiniz. Petekleriniz yeterince verimli çalışmıyorsa, içerisinde biriken pislik ve hava boşluğundan dolayı ısıtmıyor olabilir. Belirli aralıklarla temizlenmesi gereken bu sistem için Damla Su Tesisat ideal bir çözüm geliştirmekte, peteklere özel cihazlarıyla kısa sürede eskisinden daha iyi çalışır hale gelen petekler yaratmaktadır. Tıkanıklık açma hizmetinde de bu sefer hedef lavabolar olacaktır. Gider borusunda biriken pislikler ya da bu alana giren büyük bir madde su akışını engelleyerek evinizin su basmasına neden olabilir. Acil destek hattına başvurarak çözüm talebinde bulunacağınız firmamızdan kısa süre içerisinde sorun çözümü için müdahale alabilirsiniz.   Modern cihazların kullanılması akabinde tıkanan alan tespit edilmekte ve kanal açma cihazıyla sorun çözülmektedir. Ancak işlemler burada bitmez, kullanıcının da yeniden aynı problemi yaşamaması adına gider borusuna katı madde atmamalıdır. Aksi halde kısır döngü şeklinde tıkanma sürer.

Bir süre için daha geçerli olacak 79 TL – Bakırköy su kaçağı tespiti ve tamiri kampanyası, süreç bitiminde yeniden eski fiyatı olan 99₺ ile devam edecektir. Sizin için en iyi çözümü sunmak adına maksimum performans gösteren firmamızdan uygun fiyatlarla dilediğinizde hizmet alabilirsiniz. Sitede yer alan telefon numarasına ulaşmanız yeterli olacaktır.

İlginizi Çekebilir;

Bakırköy Su Kaçağı Bulma

Bahçelievler Tıkanıklık Açma İşlemi Sırasında Kullanılan Cihazlar

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

%100 Çevreye Zarar Vermeden Bakırköy Su kaçağı tespiti

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button