0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

25 Kasım 2017
766 kez görüntülendi
Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Su boruları yapılardaki tesisatı oluşturan parçalardır. Bazen binanın eski oluşu, bazen inşaat zamanından kalma mühendis sorunları, bazen de kontrol dışı deprem, sel, güçlü bir darbe gibi nedenlerle borularda çatlama- kırılma görülebiliyor. Bu tür sorunlar bazen kısa sürede kendini belli ederken bazen de yavaş ama kendinden emin adımlarla ilerleyebiliyor. Bu sorunun çözümü için profesyonel destek almanız gerektiğinde Damla Su Tesisat size en iyi hizmeti verecektir. Firmanın şu an devam eden 79 TL – Bayrampaşa su kaçağı tespiti ve tamiri kampanyası dahilinde indirimli biçimde hizmet alabilirsiniz.  Alınan hizmetlerden sonra 1 sene garantili işle yapılmaktadır. Bunun yanında firmamızda alanında uzman ekip, kısa sürede sorunu çözen teknolojik cihazlara hizmet vermektedir. İstanbul ve tüm ilçelerden yapılan başvurular kabul ediliyor. Başvurunuz sonrasında;

  • Su kaçağı olan bölgenin tespiti kırma işlemi olmadan, akustik ve termal özellikli cihazlarla yapılır. Bu cihazlar ses ve ısıya karşı aşırı duyarlıdır.
  • İkinci adımda çatlak ya da kırık sorununa uygun bir çözüm geliştirilir.
  • Sorun tamamen çözüldükten sonra işlem biter.

Diğer Hizmetlere Göz Atın

79 TL – Bayrampaşa su kaçağı tespiti ve tamiri hizmeti dışında firmamızdan alternatif hizmetler de temin edebilirsiniz. Lavabo tıkanıklık açma ve kalorifer- doğal gaz peteği temizleme hizmetlerini de bulabileceğiniz firma, geniş kapsamlı hizmet vermektedir. Her sorun için yapılan çözüm sürecinde sorunun kaynağına uygun çözüm üretilir ve bu doğrultuda da fiyatlandırma yapılmaktadır. Damla Su Tesisat ‘tan lavabo tıkanıklığı çözümü almak istiyorsanız, yetkili kişiler tıkanıklık sorunu olan bölgeyi bularak kanal açma aletleriyle işlem yapacaklardır. Tıkanma sorunu gider borusuna yapışan bir madde, büyük bir katı cisim atılması, bu alanda ciddi bir pislik birikmesi sorunlarına bağlı olarak oluşuyor. Sorun bittikten sonra kullanıcıların dikkat etmemesi halinde de bu rutin hale gelebiliyor.

Petek sorunlarında yaygın görülen durum, içeride gereksiz hava ve pislik birikmesidir. Özellikle ortada yer alan peteklerde soruna uygun çözüm geliştirildiğinde yeniden eski performans kazanılmakta. Bayrampaşa su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetlerine ek olarak alacağınız bu çözümlerden mükemmel sonuç almanız garanti edilir.

İlginizi Çekebilir;

Bayrampaşa Su Kaçağı Bulma

Tıkanıklık Açma Firması İstanbul

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Tıkanıklık Açma

Tıkalı Klozet Açma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button