0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Beylikdüzü su kaçağı tespiti ve tamiri Damla Su Tesisat olarak halledebileceğimiz basit sorunlardandır. Tesisatlarınızda bulunan su kaçakları birçok soruna yol açar. Bu sorunlarla sizin uğraşmanız ise imkansızdır. Profesyonel bir yardımla halledebileceğiniz bu sorunlarla karşılaştığınızda Damla Su Tesisat olarak bizi arayabilirsiniz. Tesisatlarınızdaki su kaçağı sorunlarının yol açacağı birçok zorluktan sadece biri komşularınızla aranızın bozulmasıdır. Küçük bir su kaçağı yüzünden komşuluk ilişkileriniz bozulabilir ve yaşadığınız yerde mutlu olamayabilirsiniz. Mutluluk dışındaki bir başka sorununuz ise çirkin görüntü ve rahatsız edici kokular olabilir. Tesisattaki kaçaktan akan su zamanla birikir ve nem gibi ciddi sorunlara yol açar.

Beylikdüzü’ne de hizmetimiz var

İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki birçok semte hizmet götürebilen Damla Su Tesisat, her türlü sorununuzda yardımınıza koşmaya hazır. 79 TL Beylikdüzü su kaçağı tespiti ve tamiri kısa süreliğine 79 TL’den başlayan fiyatlarla halledilmektedir. Fiyat olarak herkese uygun olan işlemler ise gayet basit ve çözüme yöneliktir. Sizin için çok büyük angarya olacak kırıp dökme işlemleri yoktur. Hem ekonomik hem de zamansal anlamda büyük külfet olan eski yöntemler artık kalmadı. Günümüzde Damla Su Tesisat olarak dinleme yöntemiyle su kaçaklarını tespit edebiliyoruz. Son teknoloji ekipmanlara sahip ekiplerimiz evinize gelerek su kaçağının bulunabileceği yüzeyler dinliyor. Dinledikleri yüzeye herhangi bir tadilat işlemi uygulamayan ekiplerimiz, sesin en yüksek geldiği yeri su kaçacağı olabilecek yer olarak işaretliyor. Ancak tabiiki çevredeki gürültü miktarına göre bu işlem biraz uzayabiliyor. Kullanılan aletler çok hassas olduğu için seslerin tespit edilmesi, aşırı gürültülü ortamlarda imkansızlaşabiliyor. Ancak yine de ekiplerimiz sorunun kaynağını bulur. Bulduklarında ise sorunun kaynağı olan yerde küçük delik açarak tamir edilecek yeri keşfederler.

79 TL Beylikdüzü su kaçağı tespiti ve tamiri için firmamızca belirlenen fiyat 79 TL’dir. Kampanya fiyatı olan bu rakam belirli bir süre için vardır. Sizin de ev su tesisatınızda sorun varsa, içiniz rahat bir şekilde Damla Su Tesisatla günün herhangi bir zamanı iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz gereken özeni sizin rahatlığınızı düşünerek göstereceklerdir.

İlginizi Çekebilir;

Avcılar Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Lavabo Tıkanıklığı Açma Ücreti

Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma

İçerenköy Su Kaçağı Tespiti

Orhanlı Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button