0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Büyük Çekmece Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Büyük Çekmece Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Su kaçağı tespiti ve tamiri üzerine uzman olan Damla Su Tesisat, faaliyetlerini İstanbul merkezli olarak devam ettirmektedir. Büyük Çekmece su kaçağı tespiti ve tamiri ile tüm ilçelere profesyonel hizmet veren firmamızdan petek temizleme ve tıkanıklık açma hizmetleri de dahil olmak üzere kapsamlı bir hizmet alabilirsiniz. Özellikle yaygın şekilde görülen su kaçakları ve tıkanmalar firmamızın yoğun şekilde verdiği hizmetlerden biridir. Oluşan sorun nedeniyle firmamıza başvuru yapıldığında saat farklı olmaksızın çözüm için yardım olmaktadır. Kurumsal firmamızın verdiği hizmetlerde 1 yıl garantili şekilde hizmet alabilirsiniz. Sitede yer alan telefon numarasını kullanarak acil destek hattına ulaşmanız çözüm için gereken adım olacaktır.

Tıkanıklık Nasıl Oluşur, Çözümü Nedir?

79 TL – Büyük Çekmece su kaçağı tespiti ve tamiri için verilen hizmetlere ek olarak lavabo tıkanıklığı sorunlarınız için de firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz.  Tıkanıklık durumu bilindiği üzere gider borusunda uzun bir süre boyunca pislik birikmesi, tüm boruyu kaplayan bir maddenin içeri kaçması vs. durumlarda oluşuyor. Bu sorunun çözümünde modern cihazlardan yardım alınarak kısa sürede durumun kaynağı tespit ediliyor. Çözüm için uygun yöntem belirlenmesinin akabinde de boru değişimi ya da pislik giderici malzemelerle sonuç elde edilmiş oluyor. Ancak işlem bununla sınırlı değil elbette. Daha sonra aynı problemin kısa bir süre içinde yenilenmemesi için lavaboya katı madde atılmaması son derece önemli.

Su kaçağı çözümüne gelince, durum daha da karmaşık görülebilir. Çünkü su tesisatı borularında meydana gelen bir çatlak çok zor bir yerde olabilir.  Hidrojen duyarlı cihazlar sayesinde kısa sürede hasar olan tespit edildikten sonra bölgeye özel çözüm geliştirilmektedir. Tespit yapılırken kırma vs. olmadığından çevreye de zarar olmaz. Bu tamir hizmetinden yararlanmak isteyen müşteriler bir süre daha 79 TL – Büyük Çekmece su kaçağı tespiti ve tamiri kampanyasından yararlanabilirler. Daha sonra eski fiyatlandırma olan 99₺ ile işlemler devam edecektir. Maksimum performansla sizin için en iyi çözüm ortağı olmayı hedefleyen firmamızdan dilediğiniz fiyatlarla güvenle hizmet alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Küçük Çekmece Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Kırmadan Ve Hasar Vermeden Klozet Açılır Mı?

Büyük Çekmece Su Kaçağı Bulma

Büyük Çekmece Su Kaçağı Tespiti

Küçük Çekmece Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button