0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

25 Kasım 2017
5 kez görüntülendi
Esenyurt Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

 İstanbul Esenyurt su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetini veren firmamız, sizleri su kaçağı konusunda da bilgilendirmektedir. Su tesisatlarının eskimesinden ve yapım aşamasından kaynaklanan arızalar ilerde su kaçağına neden olabiliyor. Su arızasının neden olduğu hakkında sizleri bilgilendiren ekibimizle evinizde ve iş yerlerinizde su kaçağı tespiti, tamiri işlemlerini kısa sürede yapmaktayız.

Su Kaçağı Nedir?

Evlerde ve iş yerlerinde maddi ve manevi zararlar veren su boruları patlaması ve sızdırmasına su kaçağı denilmektedir. Maddi zararlar olarak gözle görülmeyen bir arızanın su faturasına yansıması gösterilebilir. Ya da su akıntısı nedeniyle parkelerin şişmesi, duvar boyalarının kabarması ve alçı patlaması sorunları sizlere parasal anlamda geri döner. Manevi olarak da su akıntısı, su borusu patlağı durumlarında işin altından kalkamamanızdan dolayı sıkıntı vermektedir. Diğer dairelere akıntı yapan sular da sorun oluşturmaktadır. Sadece bu yönlerinden dolayı bile su kaçağı, evlerde ve iş yerlerinde ciddi sorunlara yol açmaktadır. Plastik su borusu çatlaması, demir boru çürümesi ve sızıntısı, atık gider borusunda su kaçağı, kalorifer tesisat kaçağı, duvarda ve tavanda rutubet ile nemlenme, ana şebeke suyu kaçağı, bahçe sulama kaçağı gibi tüm sorunlarınızda 79 TL Esenyurt su kaçağı tespiti ve tamiri hizmeti verilmektedir. Bizlere ulaşarak su kaçağı sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Akustik dinleme cihazları, kamera sistemi, termal kamera, amatör yöntemler dahil olmak üzere birçok su kaçağı tespit yöntemini uzman ekibimiz kullanmaktadır. Su kaçağının boyutu ve yerine göre değişen bu sistemlerle sizlere hızlı ve garantili kesin çözümler sağlamaktayız. Firmaların su kaçağı sorunlarına bulduğu çözümlerin yanı sıra, müşteriler fiyat olarak da uygunluk ararlar. Bu konuda da firmamız elinden geleni yapmış ve 79 TL Esenyurt su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetini sizlere vermiştir. Daha uygun fiyatlarla bu işi yapan firmaların herhangi bir güvencesi olmadığı göz önüne alındığında gayet makul bir fiyat sunulduğu görülecektir. Hem uygun hem de kaliteli hizmet için Damla Tesisatı tercih edin, güvenilir ve kesin sonuçlarla yaşamınıza devam edin.

İlginizi Çekebilir;

İstanbul Su Kaçağı Uzmanı

Kocaeli Su Kaçağı Servisi

Esenyurt Bölgesi Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt Civarı Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button