0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güngören Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Güngören Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Güngören su kaçağı tespiti ve tamiri Damla Su Tesisat tarafından çabuk bir şekilde halledilir. Su tesisatınızdaki kaçaklar hayatınızı işkenceye çevirir. Bunu yaparken yaşadığınız eve de zarar verir. Bin bir zorlukla aldığınız evinizin basit bir su kaçağı yüzünden içten çürümesine şahit olmak rahatsız edicidir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak ise maalesef sizin elinizde değildir. Ancak Damla Su Tesisat olarak bu sorununuzu her yere bulaşmadan halledecek bir firma olduğumuzu net bir şekilde söyleyebiliriz. Su tesisatınızdaki kaçaklar sadece evinizle ilgili sorunlara neden olmaz, komşularınıza da etki edebilir. Tesisatınızdaki su kaçağı komşunuzun duvarlarına zarar verebilir ve size bir masraf daha çıkabilir. Masraftan önce komşunuzla aranız bile bozulabilir.

Damla Su Tesisat olarak yardım için yanınızdayız

Damla Su Tesisat olarak, İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu Yakası’nda hizmet veriyoruz. Avrupa Yakası’nın herhangi bir semtinde hizmet verebilen firmamızın fiyatları ise cebinize uygun. 79 TL Güngören su kaçağı tespiti ve tamiri işlemleri 79 TL gibi gayet uygun bir fiyata yapılır. Avrupa Yakası’nın küçük bir semti olan Güngören Mahallesi’nde bulunan her mesken sahibi için hizmetimiz bulunmaktadır. Ekiplerimizin kullandığı aletler hem moderndir hem de evde büyük ve zorlu tadilatların görülmesine ihtiyaç duymaz. Zemin üzerinden, elektronik cihazlarımızla dinleme yaparak tesisatlarınızdaki su kaçağını bulabiliriz. Su kaçağını tespit etme işlemi sırasında herhangi bir tadilat yapmayız ve gayet etkili sonuçlar verir. Dinleme işlemini yapan ekibimiz, su borularını dinleyerek en yüksek sesi bulmaya çalışır. En yüksek sesin geldiği yerdeki tesisatın borularında bir sorun olduğu anlaşılır. Su kaçağının yeri böyle tespit edilir ve müşterinin de görmesi için su kaçağının olduğu zeminde ufak bir delik açılır.

79 TL Güngören su kaçağı tespiti ve tamiri için sizden talep edilecek ücret 79 TL gibi düşük bir miktardır. Evinizde ilerisi için çok daha büyük sorunlara yol açacak bu sorundan kurtulmanın ilk aşaması için gayet iyi bir fiyat olmasının yanında yaptığımız işlem de son derece temiz ve son derece etkilidir.

İlginizi Çekebilir;

Güngören Su Kaçağı Bulma

Güngören Su Kaçağı Tespiti

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Arnavutköy Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

İstanbul Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button