0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

İstanbul Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

25 Kasım 2017
6 kez görüntülendi
İstanbul Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

İstanbul Anadolu Yakası su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda bize güvenebilirsiniz. Su kaçakları evinize zarar verir. Evinize zarar vermekle kalmaz, komşularınızı da rahatsız eder. Bu rahatsızlık sonucu komşularınız kapınıza dayanabilir. Aslında haklıdırlar da ama sonuçta kaçak sizin bilerek yaptığınız veya elinizde olan bir şey değildir. Son derece moral bozucu ve rahatsızlık verici bir sorun olan su kaçağı, önceden tespit edilmesi zor bir sorundu. Tamir işlemleri ise ayrı bir zorluktu ve su kaçağının olduğu bölgelerde ciddi kırma ve dökme işlemleri yapılıyordu. Ancak artık Damla Su Tesisat sayesinde işlemlerinizi hem çok kolay hem de evinize mümkün olduğunca az zarar verecek şekilde halledebilirsiniz.

Damla Su Tesisat çıkarınızı düşünür

Damla Su Tesisat, İstanbul’un birçok yerine hizmet götürmekte. Anadolu Yakası’nın herhangi bir semtinde hizmet verebilen firmamızın fiyatları ise gayet uygun. 79 TL İstanbul Anadolu Yakası su kaçağı tespiti ve tamiri işlemlerinin yapılması için gereken işlemler ise cebinize uygun bir şekilde 79 TL’dir. Evinizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız kısa bir süre için geçerli olacak kampanyamızı kaçırmayın. Damla Su Tesisat, su kaçağı tespitini kırmadan ve dökmeden yapar. Herhangi bir tadilat masrafınız olmayacak bu işlem, son derece kolay yöntemlerle yapılır. Elektronik cihazlarımız sayesinde, borularınızda oluşan çatlaklar dolayısıyla sorun olan su kaçaklarını hemen buluruz. Borular elektronik cihazlarımızla mermer, parke veya seramik yüzeyleriniz üzerinden ekiplerimiz tarafından dinlenir. En çok sesin duyulduğu yer, boruların su kaçağı yaptığı yerdir. Su kaçağının tespit işleminin son aşaması ise su kaçağının bulunduğu yerde küçük bir boşluk açılarak müşteriye gösterilmesidir. Bu işlemden sonra ekiplerimiz tamirat işlemlerini yapmaya başlar. Tamirat işlemlerinin ücreti için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

79 TL İstanbul Anadolu Yakası su kaçağı tespiti ve tamiri için alınan ücret, tamamı için 79 TL’dir. Kısa süreli kampanya dahilindeki bu fiyat, yüksek teknolojili aletlere yaptığımız işlemler için cebinize son derece uygun bir fiyattır. Herhangi bir su kaçağı probleminiz olduğunda bizimle 7 gün 24 saat istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

İstanbul Tesisat – Profesyonel Cihazla Kırmadan Su Kaçağı

Anadolu Yakası Su Kaçağı

Kanal Açma Anadolu Yakası

Avrupa Yakası Su Kaçağı

Cihazla Su Kaçağı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button