0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

İstanbul Avrupa Yakası Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
İstanbul Avrupa Yakası Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

İstanbul Avrupa Yakası su kaçağı tespiti ve tamiri için firmamızı seçebilirsiniz. Uzun yılların deneyimiyle size her türlü sorunlarınızda yardım etmek istiyoruz. Su kaçağı tespiti ve tamiratında her türlü mekanizmayı kullanırken daha az zarar ve maksimum verimlilik hedefliyoruz. Size hem huzur hem güven veriyoruz Biz işimizi severek yaparken işini yaptığımız siz değerli müşterilerimize güvenli ve huzurlu bir hayatı vaat ediyoruz.

Kaçak Nasıl Anlaşılır?

Kaçak sinsi bir hastalık gibidir içten içe kemirir bilemezsiniz. Duvarların gözeneklerinden, fayans aralarından, boşluklardan farklı bölgelere akar ve sizi şaşırtabilir. Siz su kaçağını anlamanız günler bazen aylar alabilir. Bazı kaçaklar o kadar küçüktür ki bazen hiç anlamayabilirsiniz. Evi satar geçer gidersiniz evi satın alanda ortaya çıkar.

Genellikle su kaçağını alttaki komşularınız sayesinde öğrenirsiniz. O size kaçak olduğunu söylediğinde olmayacak bir durum gibi görürsünüz ama mutfağınıza, banyonuza ve ya tuvaletinize baktığınızda bir parça belirti bulabilirsiniz.

Kaçaklarda en önemli belirtiler öncelikle sararmalar, nemliliğin artmasıdır. Fayanslarda tam belli olmasa da duvarlarınızdaki renk tonunun koyulaşmasıdır. Alçılardaki döküntü bir başka kaçağın olduğunun işaretidir. Dökülen fayanslar ya da kullanılan ürünlerdeki paslanma bir başka işaret olabilmektedir. Siz bu durumda bir telefon kadar yakın olan firmamızla iletişime geçmeniz ve bizim derhal olaya müdahale etmemiz gereklidir.

79 TL İstanbul Avrupa Yakası su kaçağı tespiti ve tamiri için fiyatlarımız. Bizimle irtibat kurduktan sonra ilk yaptığımız ilk iş kaçak tespiti olacaktır. Sonrasında zaten kaçağın boyutları ortaya çıkacağı için kırım yapılacaksa kırım yapılmayacaksa pratik çözümlerle kaçağınızı gidereceğiz. Mümkün olduğu kadar az yeri kırmak için akustik dinleme cihazlarımız, detektörlerimizle noktasal tespit yapıyoruz. Kaliteli malzemelerimizle artık uzun yıllar kaçırmayacak bir biçimde size teslim ediyoruz.

Firma olarak müşteri memnuniyetimiz genel prensibimizdir. Memnun kalmadığınız bir durum olduğu takdirde müşteri ilişkilerimize mesaj atabileceğiniz gibi direk gelerek de şikâyetinizi bildirebilirsiniz. Şikâyetimiz bize ulaştığı günden itibaren gereği yerine getireceğinden emin olun.

79 TL İstanbul Avrupa Yakası su kaçağı tespiti ve tamiri için bizi tercih edin.

İlginizi Çekebilir;

Avrupa Yakası Su Kaçağı

İstanbul Tesisat – Profesyonel Cihazla Kırmadan Su Kaçağı

İstanbul Avrupa Yakası Su Kaçağı Tespiti

İstanbul Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

İstanbul Tesisat Telefon ve Adres Bilgileri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button