0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

25 Kasım 2017
5 kez görüntülendi
Kağıthane Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

İstanbul’un birçok bölgesine hizmet veren Damla Tesisat olarak, 79 TL Kağıthane su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetini sizlere vermekteyiz. Su kaçakları, ev ve iş yerlerinizde tesisat borularında arızalanma ve kötü kullanma neticesinde oluşan sorunlardır. Firmamız, kırmaya gerek duymadan kaliteli cihazlarla su kaçağı tespiti yapıp tamir hizmetini de sizlere vermektedir.

 Üst Kat Su Sızıntıları Nasıl Önlenir?

Öncelikle su sızıntısını kesmek için vanaları kapatmanız gerekmektedir. Su saatindeki vana kapandıktan sonra tespit çalışması yapılır. Bunun için profesyonel yöntemler kullanılır ve herhangi bir bölgeye kırma işlemi uygulanmaz. Nokta atışı olarak su kaçağının yeri belirlenir. Bu işlem sırasında akustik dinleme cihazları kullanılır. Eğer kaçak atık borularındaysa kameralı sistemle kaçağın yeri tespit edilebilir. Bu tespit aşaması boyunca herhangi bir eşyanıza, fayanslara ve borulara zarar verilmez ve gürültü yapılmaz. Bu nedenle günün her saati su kaçağı tespiti yapılabilmektedir.

Kirli su ve temiz su tesisatınızdaki su kaçağı probleminize 79 TL Esenyurt su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetini veriyor ve kaliteli, kesin çözümler sunuyoruz. Kırılan fayanslar, zarar gören gider ve borular artık tarihe karıştı. Profesyonel ekibimiz ile yeni teknoloji cihazlarla hizmet veriyoruz. Kısa sürede adresinize geliyor ve akustik dinleme ve kamera cihazları ile su kaçağı tespiti hizmetini sağlıyoruz. Tıkanan borular ve sorunlu giderler tek tek tespit edilir ve hızlı çözümler sağlanır.

 Esenyurt su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetimiz kapsamında, su kaçağının kaynağını tespit ediyoruz. Bu sayede tek bir fayanstan su kaçağı tamiri işlemi gerçekleştiriliyor. Damla tesisat olarak sizleri su kaçağı bulmak için tüm evi tadilattan geçirmekten, banyo ve tuvalet yaptırma masrafından ve tüm ek masraflardan kurtarıyoruz. Basit bir şekilde su kaçaklarını tespit ederek sizlere bilgilendirme sunuyoruz. Bizleri arayarak hemen su kaçağı tespiti ve tamiri için randevu alabilir, uygun fiyatlarımız ile kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Evleriniz, iş yerleriniz, binalarınız hiçbir zarar görmeden su kaçaklarından kurtulabilir ve ek masraflar ödemek zorunda kalmazsınız.

İlginizi Çekebilir;


Esenyurt Su Kaçağı Tespiti

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti

Kağıthane Su Kaçağı Bulma

Tuvalet Tıkanıklığını Açma Yöntemleri

Duvarda Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button