0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Küçük Çekmece Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Küçük Çekmece Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Damla Su Tesisat, Küçük Çekmece su kaçağı tespiti ve tamiri ile petek temizleme, lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerinde başarılı firmalar arasında yer alıyor. İstanbul ve ilçelerinden yapabileceğiniz başvurularda müşteriler için ideal çözüm üretilmektedir. Yaşanan teknik sıkıntıların sizin için daha da büyük hale gelmemesi adına modern cihazlardan yardım alınarak uzman ekiple sorunlarınız çözülmektedir. İyi bir çözüm ortağı olmayı hedefleyen firmamızdan 1 yıl garantili olmak üzere 7/24 hizmet alabiliyorsunuz. Acil su kaçağı hizmetleri için bir telefonla problemi çözmeniz mümkün. Damla Su Tesisat teknik problemlere çözüm getirirken sizin bundan sorunsuz memnuniyet sağalmanız için çabalamaktadır.

Su Tesisatı Neden Kaçak Yapar?

Su kaçakları bina eskiliği, inşaat döneminde işçilerin ya da mühendisin yaptığı hatalar, boru tesisatının binaya bağlı olmayan nedenlerden dolayı oluşabiliyor. Bu sorun bazen ufak bir çatlak olabileceği gibi bazen de ciddi bir kırık halini alabiliyor. Elbette çatlak gibi sorunlarda durumun fark edilmesi daha uzun süreci kapsamakta ve nem kokusu olarak kendini belli etmekte. Kırık sorunlarında da zaten yapı içerisinde göletler oluşabilmekte, mal zararı, yine nem kokusu oluşabilmekte. 79 TL – Küçük Çekmece su kaçağı tespiti ve tamiri kampanyası ile alabileceğiniz hizmetlerde sorunun çözümü için;

  • İlk önce sorunun kaynağı kırılma işlemi olmadan tespit edilir. Bunun için uygun bir cihaz kullanılır.
  • Sonra çözüm için ideal bir yöntem belirlenir.
  • Hasarlı bölgedeki sorun uzman kişiler tarafından giderilir.

Ev, ofis, fuar alanı veya akla gelebilecek her yapıda su kaçak sorunu görülebilir ve firmamızdan kampanyalı ya da daha ileri zamanda normal fiyatlardan hizmet alabilirsiniz. Soruna özel   kameralı pis su tespit aleti, tıkanıklık açma cihazı, hidrojen ve nem duyarlılığı olan cihazlar başlangıç aşamasında kullanılmaktadır. Daha sonra 99₺ olacak olan ve bir süre daha 79 TL – Küçük Çekmece su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetinden siz de güvenle yararlanabilirsiniz. En iyi sonucu almak adına firmamız sizin için maksimum performans göstermektedir.  Çalışma alanı temizliği konusunda da hassasiyetini kaybetmeyen firmamız ideal bir çözüm ortağı olacaktır.

İlginizi Çekebilir;

Büyük Çekmece Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Büyük Çekmece Su Kaçağı Bulma

Büyük Çekmece Su Kaçağı Tespiti

Küçük Çekmece Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme İşlemi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button