0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Silivri Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Silivri Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

 İstanbul’un birçok semti gibi Silivri su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetini verdiğimiz bölgelerdendir. Su kaçakları, evlerinizde, iş yerlerinizde ve binalarınızda tesisat borularında arızalanma ve kötü kullanma gibi sebeplerden oluşmaktadır. Damla Tesisat olarak; sizlere kaliteli, hızlı çözümler sunuyor ve kırmaya dökmeye gerek kalmadan su kaçaklarını tespit ediyoruz.

 Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Gelişen teknoloji ile su kaçaklarının tespiti de oldukça kolaylaştı. Hem size ek masraf çıkarmadan hem de vaktinizi almadan su kaçakları kolayca tespit ediliyor. Su kaçağı tespitinde geçmişten bugüne birçok yöntem uygulanmıştır. Şu anda daha çok su sızıntısının çıkardığı ses sayesinde kaçakları bulmak mümkün olmaktadır. Tahmin yürüterek ve fayansları kırarak su kaçağını tespit etme, termal kamerayla sıcak su kaçaklarını tespit etme, boru kamerası ile görüntüleme, boruya gaz verilerek kaçağı bulma, boyalı su kullanarak kaçağı bulma, akustik cihazla dinleme yapma, kimyasal ilaç kullanılarak patlak borunun tamiri, ortamdaki nemi fazla olan noktayı tespit etme gibi birçok kaçak tespit yöntemi bulunmaktadır. Bu sayede kaçak türlerine göre farklı yöntemlerle su kaçaklarını tespit edebilmekteyiz. Eskisi gibi kırmaya gerek kalmadan bu işlemin gerçekleştirilebilmesi hem siz hem de bizler için bir zaman kaybı olmaktan çıktı. Bu sayede kırılan yerleri onarmak için fazladan masrafa girmenize gerek kalmıyor. Gürültüsüz bir yöntem olduğu için de her an tespit işlemi yapılabiliyor. 79 TL Silivri su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetimiz, oldukça uygun fiyatlı olup memnuniyet garantisi de veriyor. Sizlerin güvenliği ve rahatı bizler için önemlidir.

79 TL Silivri su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetimizden bizleri arayarak yararlanabilir ve detaylı bilgiyi edinebilirsiniz. Uzman kadromuz ve adrese kısa sürede ulaşmamızla garantili bir hizmet sunuyoruz. Bu sayede hizmetimiz sonrasında bir aksilik yaşadığınızda bizlere ulaşıp dönüt sağlayabilirsiniz. Uygun bölgelere uygun tekniklerle su kaçaklarını tespit edip evinize, iş yerinize zarar vermeden tamir işlemlerini kısa sürelerde gerçekleştiriyoruz. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Bu nedenle kaliteli hizmet vermeye özen gösteren titiz bir ekibe sahibiz.

İlginizi Çekebilir;


Kalorifer Petek Pimaş Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizliği Sarıyer, Petek Temizliği Silivri

Silivri Su Kaçağı Tespiti

Aydınlı Su Kaçağı Tespiti

Silivri Petek Temizliği, Tekirdağ Petek Temizliği

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button