0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Şişli Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Şişli Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

 İstanbul Şişli su kaçağı tespiti ve tamiri hizmeti veren firmamız, kaçakları modern yöntemlerle tespit etmekte ve uygun fiyatlar sunmaktadır. Evlerinizdeki ve iş yerlerinizdeki su kaçakları durumunda profesyonel servisimiz, su kaçağı bulma cihazları ile kırmadan kaçak tespiti yapmaktadır. Sizlere ek masraf çıkarmadan ve zamanınızdan çalmadan tespit ve onarım işlemlerini kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Su Sızıntısı Bulma

Eskimiş olan tesisat borularında su kaçakları meydana gelebilmektedir. Ayrıca yeni yapılan binalarda da tıkanıklar ve yıpranmalar su kaçaklarına neden olabilmektedir. Su sızıntıları önlenmediğinde büyük bir sorun meydana getirebilmektedir. Bu yüzden su kaçağını fark ettiğiniz andan itibaren bizlere ulaşabilir ve tecrübeli, işini bilen ekibimizle kaçak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Öncelikli olarak akustik dinleme cihazları ile su sesi dinlenilir ve sızıntı tespit edilir. Bu sayede tespit edilen su sızıntısı ile kaynak bulunur. Su kaçaklarında noktasal olarak sorunun meydan geldiği yerin tespiti en sağlıklı sonucu almanızı sağlar. Eğer sızıntı daha derindeyse ekibimiz, kameralı sistemle hasarın meydana geldiği noktayı tespit eder. Duvarlarınızda oluşan su izleri, küf ve nemlenmeleri göz ardı etmemeli ve bir ekibe danışmanız bu noktada önem taşımaktadır. 79 TL Şişli su kaçağı tespiti ve tamiri işlemini sizlere vermekte olan firmamız modern cihazları sayesinde en küçük su kaçağını tespit eder ve bölgesel olarak tamirini sağlar.

Tüm su musluklarınız ve vanalarınız kapalıyken su saatiniz dönüyorsa, su tesisatınız içinde bir sızıntı olabilir. Ayrıca kombinizdeki su barı sürekli olarak düşüyorsa, rutubet ve nem kokusu bulunuyorsa evinizde bir su kaçağı olması muhtemeldir. Bu tip durumlarda düşük ücretlerle kalitesiz hizmet veren firmalar yerine, 79 TL Şişli su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetini veren bizlere ulaşabilir ve uygun fiyatlarla su kaçağı probleminizden kurtulabilirsiniz. Şişli’nin her mahallesine hizmet veren Damla Tesisat olarak profesyonel ekibimizde ve cihazlarımızla su kaçak tespitini yapıyor, tamir işlemini sadece sorunlu bölgeye uyguluyoruz. Sizleri ek masraflara sokmadan su kaçağı probleminden kurtaran ekibimizle birlikte su kaçakları hakkında detaylı bilgi sağlıyoruz.

İlginizi Çekebilir;

Şişli Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Şişli

Şişli Tıkanıklık Açma

Bağcılar Su Kaçağı Bulma

Tuvalet Tıkanıklık Açma

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button