0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

79 TL su kaçağı tespiti ve tamiri için alınan ücrettir… Su kaçağı tespiti için istediğiniz zaman dilimini belirleyin, müsait değilseniz müsait bir zamanınızda gelelim. Kaçağın size zarar verebilecek bir durumdaysa o anda çözüm üretelim. Kırılacaksa kıralım, betonlaşacaksa betonlaştıralım. Ne gerekiyorsa uzman ekibimizle yapalım. Su kaçağı gibi durumlarla karşılaşmamanız için biran önce tamirata başlayalım.

İnsanlar evlerinde huzurlu olmak ister. Kendisinden gelebilecek risklerinde komşularından gelecek risklerinde olmasını istemez. Bu kadar ince düşünürken su kaçağının olmasını hiç istemez. Oluşabilecek tüm riskleri para vererek çözülebileceğinizi düşüne de bilirsiniz ama bunu yapacak iyi bir firma ve tesisatçı bulabilir misiniz?

Bizimle tanışmanız sizin bir avantajınıza olacağını söylemekte bir mahsur görmüyorum… Çünkü yaptığımız hizmetimizin ne olduğunu biliyoruz. Başka bir firmanın nasıl çalıştığı, yaptığı işin kalitesine bakarak bizi değerlendirmelisiniz ancak nasıl bir iş yaptığımız o zaman anlaşılır.

Su kaçağı tespiti ve tamiri yaparken sizin hassasiyetlerinizi de ön planda tutuyoruz… Komşularınızla ve ya ailenizle ilişkinize göre bir politika izleyerek kaçağınızı tamir ediyoruz. Kaçak üst komşunuzdan kaynaklanıyorsa kaçak neden kaynaklandığını teknoloji harikası aletlerimizle tespit edelim. Tanı konduktan sonra sizde tedavi için komşunuzu ikna edin.

Teknolojiler ve Hizmetlerimiz

Firmamız birçok hizmeti aynı anda yerine getirmektedir. Kaçak tespitini yaptıktan sonra mümkün olduğunca az ziyanla kırıyoruz ve tamir işlemi bittikten sonra da tamiratını yapıyoruz. Daha az yerin kırılmasını engellemek için akustik su kaçağı dinleme, detektörler, gider yıkama makineleri, nem ölçme makinelerine kadar birçok makineyi kullanıyoruz. Bu teknolojilerle milimlik olmasa da noktasal bir çözüm getirmeyi hedefliyoruz. Daha az kırımla daha az zarar veriyoruz ve sizin cebinizden de o denli az para çıkmış oluyor.

79 TL su kaçağı tespiti ve tamiri için her şey istediğiniz gibi gitmez… Ama alanında uzman ekibimiz her şeyin yanı sıra kanal açma, pimaş açma, tesisat tamiri, tıkanıklık açmanın yanı sıra verilen zararların tamiratını da yapıyor. Sizin evinizi nasıl hasarsız almış isek size de hasarsız teslim ediyoruz.

İlginizi Çekebilir;

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Kocaeli Su Kaçağı Tespiti

Geyve Kırmadan Su Kaçağı Bulma-Tespit-Tamir

Su Kaçağı ve Tamiri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button