0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

25 Kasım 2017
3 kez görüntülendi
Sultangazi Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Su kaçağı farklı nedenlere bağlı olarak meydana gelen bir durumdur. Ancak yaygın görülen nedenler, binanın eski olması, inşaat döneminde yanlış bağlantı uygulamaları, deprem gibi güçlü sarsıntılar, vs. şeklindedir. Bu alanda hizmetlerini İstanbul merkezli devam ettiren Damla Su Tesisat, tecrübeli ekibi, sorun çözümüne yönelik kullanılan güçlü ekipmanı ve en önemlisi kesin çözüm ve müşteri memnuniyetiyle fark yaratmaktadır. Geniş kapsamlı olarak hizmetlerini sürdüren firmamızdan 79 TL – Sultangazi su kaçağı tespiti ve tamiri kampanyasıyla son dönemin en iyi hizmetini alabilirsiniz. Eski fiyatı 99₺ olan bu uygulama bir dönem için fiyatı düşürülerek 79₺ ile işlem görmektedir. Ev, iş yeri veya kaçak olan her türlü yapı için baştan sona kapsamlı hizmetleri güvenle Damla Su Tesisat ’tan alabilirsiniz. Firmamız için müşterilere kesin çözüm üretmek en önemli hedeftir. Bunun için bütün koşulları kullanarak ideal bir çözüm üretme hedefindeyiz.

Kaçaklara Özel Cihazlarla Tespit

79 TL – Sultangazi su kaçağı tespiti ve tamiri için firmamızda termal ve akustik cihazlar, kameralı su kaçağı tespiti, kameralı, pis su tespiti aletleri kullanılmaktadır. Bu cihazlar son teknolojik gelişmelerin paralelinde oluşturulan, su kaçaklarını eskiden olduğu gibi kırma işlemine gerek kalmadan yapan mekanizmalardır. Özel sistem sayesinde suyun, nemin, akıntının olduğu alan rahatlıkla bulunur. Cihazın ekrana gönderdiği sinyaller sayesinde çözüm için diğer adıma geçilebilir. Kaçak yerinin tespiti müşterilerimize büyük bir avantaj sağlıyor. O da çözümün de erkenden hızlı bir şekilde yapılması ve maddi zararın engellenmesidir.

Damla Su Tesisat, Sultangazi su kaçağı tespiti ve tamiri veya ihtiyacınız olan diğer alanlarda verilen hizmetleri 1 yıl garantili yapar. Firmamızdan acil su kaçağı durumları için 7/24 site üzerinde verilen telefon numarasından hizmet alabilirsiniz. Ancak alınan hizmetlerde bundan daha fazlasını da bizden isteyebilirsiniz. Tıkanıklık açma, petek temizleme uygulamaları için de profesyonel hizmet verilmektedir. Her iki işlem için uygun ekipman firmamız tarafından sağlanmaktadır. Kanal açma işlemi için modern cihazlar tıkanıklığın kaynaklarını tespit ederek etkili çözüm üretir. Petek temizlik ve bakımı için de teknolojik başka bir ekipman kullanılmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

Petek Temizliği Sultangazi, Petek Temizliği Tasarruf Sağlar mı?

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Görüntülü Su Kaçağı Tespit Cihazı

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Karapürçek Su Kaçağı Tespit Firması

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button