0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

25 Kasım 2017
5 kez görüntülendi
Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

 İstanbul Zeytinburnu su kaçağı tespiti ve tamiri hizmeti veren Damla Tesisat olarak, sizlere kaliteli ve hızlı çözümler sunuyoruz. Su kaçaklarının tespiti yapılırken duvarlar, fayanslar kırılırdı. Birkaç kırılan bölge sonrasında hasarlı bölge bulunurdu. Bazen hasarlı boruyu bulmak için koca bir duvarı kırmak gerekiyordu. Bu da size ekstra masraf çıkartıyordu. Artık böyle bir sorun olmayacak. Çünkü modern yöntemler ve cihazlar ile kırık ve çatlak boruları bulunabilmektedir.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Su kaçakları gözle görülebileceği gibi, görülemeye de biliyor. Su kaçağı belirtilerini öğrenerek kaçak konusunda bir fikir sahibi olabilir ve destek talep edinebilirsiniz. İşte birkaç kaçak belirtisi:

  • Bütün vanalar kapalıyken su sesi duyabilirsiniz.
  • Musluklarınız kapalıyken su saatinizdeki sayılar akan su miktarın arttığını gösterir.
  • Duvarınız veya yer döşemenizde ıslaklık, rutubet, nem, yumuşaklık veya renk değişimi olabilir.
  • Taş veya beton zemininiz varsa yer yer sıcak bölgeler oluşabilir.
  • Atık ve pis su borularından kötü kokular duyabilirsiniz.
  • Daha ciddi durumlarda binanızın temel duvarı çatlar, atık su hattında sorun varsa bitkiler artar veya toprak hareketlenir.

79 TL Zeytinburnu su kaçağı tespiti ve tamiri işlemini sizlere veren profesyonel ekibimiz, adreslerinize kısa sürede ulaşmaktadır. Modern cihazlarla en zor bölgelerdeki su kaçaklarının tespiti bile artık mümkündür. Bu kaçakların onarımında da uygun metotlar ve teknolojiler kullanılmalıdır. Hiçbir tadilat yaptırmanıza gerek kalmadan su kaçaklarını tespit ediyoruz. Kameralı sistemlerimizle, akustik dinleme cihazlarımızla su kaçağı tespit işlemlerini kırmadan yapabilmekteyiz. Böylece sadece sorunlu bölgeye bir tamir işlemi uygulanmaktadır. Bu sayede en az masrafla su kaçağı tamir işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. En uygun fiyatla hizmet veren firmamız, garantili çalışmaktadır. Bu nedenle işlemlerimiz sonrası bir sorun yaşadığınızda bizlere başvurabilirsiniz.

79 TL Zeytinburnu su kaçağı tespiti ve tamiri işlemini sizlere sağlayan firmamız güvenilir hizmetleri ile İstanbul’un birçok yerine hizmet vermektedir. Daha ucuz olarak sizlere kaçak tespit ve tamir hizmeti sağlayan firmalara itibar etmemenizi öneririz. En uygun fiyatla sizlere kaliteli ve hızlı çözümleri sağlayan Damla Tesisatı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

İlginizi Çekebilir;

Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti

Zeytinburnu Petek Temizliği, Çatalca Petek Temizliği

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Zeytinburnu

Cihazla Su Kaçağı Tespiti İstanbul

İstanbul Tesisat – Profesyonel Cihazla Kırmadan Su Kaçağı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button