0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

79 TL – Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

25 Kasım 2017
191 kez görüntülendi
79 TL – Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Su boruları yapılardaki tesisatı oluşturan parçalardır. Bazen binanın eski oluşu, bazen inşaat zamanından kalma mühendis sorunları, bazen de kontrol dışı deprem, sel, güçlü bir darbe gibi nedenlerle borularda çatlama- kırılma görülebiliyor. Bu tür sorunlar bazen kısa sürede kendini belli ederken bazen de yavaş ama kendinden emin adımlarla ilerleyebiliyor. Bu sorunun çözümü için profesyonel destek almanız gerektiğinde Damla Su Tesisat size en iyi hizmeti verecektir. Firmanın şu an devam eden 79 TL – Bayrampaşa su kaçağı tespiti ve tamiri kampanyası dahilinde indirimli biçimde hizmet alabilirsiniz.  Alınan hizmetlerden sonra 1 sene garantili işle yapılmaktadır. Bunun yanında firmamızda alanında uzman ekip, kısa sürede sorunu çözen teknolojik cihazlara hizmet vermektedir. İstanbul ve tüm ilçelerden yapılan başvurular kabul ediliyor. Başvurunuz sonrasında;

 • Su kaçağı olan bölgenin tespiti kırma işlemi olmadan, akustik ve termal özellikli cihazlarla yapılır. Bu cihazlar ses ve ısıya karşı aşırı duyarlıdır.
 • İkinci adımda çatlak ya da kırık sorununa uygun bir çözüm geliştirilir.
 • Sorun tamamen çözüldükten sonra işlem biter.

Diğer Hizmetlere Göz Atın

79 TL – Bayrampaşa su kaçağı tespiti ve tamiri hizmeti dışında firmamızdan alternatif hizmetler de temin edebilirsiniz. Lavabo tıkanıklık açma ve kalorifer- doğal gaz peteği temizleme hizmetlerini de bulabileceğiniz firma, geniş kapsamlı hizmet vermektedir. Her sorun için yapılan çözüm sürecinde sorunun kaynağına uygun çözüm üretilir ve bu doğrultuda da fiyatlandırma yapılmaktadır. Damla Su Tesisat ‘tan lavabo tıkanıklığı çözümü almak istiyorsanız, yetkili kişiler tıkanıklık sorunu olan bölgeyi bularak kanal açma aletleriyle işlem yapacaklardır. Tıkanma sorunu gider borusuna yapışan bir madde, büyük bir katı cisim atılması, bu alanda ciddi bir pislik birikmesi sorunlarına bağlı olarak oluşuyor. Sorun bittikten sonra kullanıcıların dikkat etmemesi halinde de bu rutin hale gelebiliyor.

Petek sorunlarında yaygın görülen durum, içeride gereksiz hava ve pislik birikmesidir. Özellikle ortada yer alan peteklerde soruna uygun çözüm geliştirildiğinde yeniden eski performans kazanılmakta. Bayrampaşa su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetlerine ek olarak alacağınız bu çözümlerden mükemmel sonuç almanız garanti edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

 1. RootGYik dedi ki:
  Yorumunuz denetim bekliyor. Bu bir önizlemedir, yorumunuz onaylandıktan sonra görünür olacaktır.

  Купить насосную станцию в Москве по Недорогой цене! Доставка приобретённой насосной станции по Москве быстро. Представляем клиентамширокий ассортимент насосных станций для загородного дома и дачи. Приобретая насосную станцию в нашем интернет-магазине “7 Фильтров” Вы получаете, сертифицированный товар по низкой стоимости с гарантией от производителя.

  Насосная станция используется для подачи воды в дом из колодца, скважины и других источников. Насосную станцию необходимо устанавливать в определенном утеплённом месте, а трубопровод обязательно должен прокладываться ниже уровня промерзания грунта.
  В продаже:

  Вихревые отлично подойдут для небольших объёмов потребления воды с небольшой глубины. Эти насосные станции экономичные и бесшумны.
  Насосные станции со встроенным эжектором позволяют увеличить подъём воды с глубины до 10 метров.
  Продажа насосов и насосных станций в Москве.
  Подробно:
  Погружные насосы для скважин – технические характеристики
  Погружные насосы для скважин технические характеристики цены
  Насосы водолей для скважины – характеристики
  Купить глубинный насос для скважины недорогой
  Москва – Купить глубинный насос для скважины

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button