0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

79 Tl – Üsküdar Altunizade Mah. Su Kaçağı Bulma

06 Haziran 2018
776 kez görüntülendi
79 Tl – Üsküdar Altunizade Mah. Su Kaçağı Bulma

Doğru ekipmanlarla su kaçaklarına çözüm olabilmek için 79 Tl – Üsküdar altunizade mah. su kaçağı bulma ekibimizle birlikte su sızıntıları problemlerinizi halletmekteyiz. Herhangi bir şekilde kaçak kırmadan tespit ederek, fayanslarınıza ve yapınıza zarar vermeden işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Mineral kristal ve benzeri ürünlerimizle yerleri kırmadan boruların içinden doğru sorunu ortadan kaldırıyoruz. Bu konuda iyi eğitim almış ve oldukça tecrübeli Su kaçağı uzmanlarımızla birlikte, sizlere hem paradan hem de zamandan tasarruf sağlıyoruz. Su kaçağında ilk izlenim çok önemli olmaktadır. Bu nedenle sizlere ne gibi durumlarda su kaçağının olabileceği yönünde tavsiyeler sunacağız ve sizlerin ise, su kaçağı çözümü için Damla su tesisatı ekibini arayarak sorunu ortadan kaldırabilme şansına sahip olduğunu belirtmek isteriz.

Su Kaçağı Belirti Ve Bulguları;

·         Yer döşemeniz ya da duvarınızda rutubet, ıslaklık, yumuşaklık veya hiçbir şey dökülmediği halde renk değişimi olabilmektedir.

·         Bütün vanalar ve musluklar kapalıyken tesisatınızdan sifona dolan su sesi gibi sesler duyabilirsiniz.

·         Musluklarınız ve bataryalarınız kapalı olduğu halde su saatinizde yer alan sayılar, su miktarının arttığını gösteriyor mu? Sayaçta yer alan sayıları dikkatli bir şekilde yazın ve 30 dakika kadar sonra değişiklik var mı? Kontrol edin. Keza değişiklik varsa Su kaçağı ihtimali yüksektir.

·         Pis ve atık su borularının yanındaki yer ve duvardan kötü kokular geliyorsa kaçak ihtimali vardır.

·         Zemininizde sıcak bölgelerin oluşması ve genellikle beton veya taş zeminde ortaya çıkma durumlarında oluşabilir.

Su kaçağı belirtilerinde ilk izlenimin önemli olduğunu ve çabuk teşhis sayesinde daha az maddi ve manevi hasar yaşanacağını bilmeniz gerekiyor. Günümüz koşullarında kalite ve altyapı uygulamalarının bu denli az olması endişe verici olsa da, 79 Tl – Üsküdar altunizade mah. su kaçağı bulma ekibine güvenmeniz ve bunun sonucunda su kaçağı dertlerinden bir an önce kurtulmanız hem sizleri hem de bizleri mutlu edecektir. Kalite ve güvenilir bir çalışmanın temel misyonumuz olduğunu belirtiyor ve irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşmanızı temenni ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button