0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Acil Su Kaçağı Firması

03 Aralık 2019
970 kez görüntülendi
Acil Su Kaçağı Firması

İstanbul’da hizmet vermekte olan Damla su tesisatı, acil su kaçaklarında ve lavabo tıkanıklarında adresinize gelerek duruma müdahale edecektir. Termal kameralı sistemlerimiz ve akustik cihazlarımızla su kaçağının tespitini yaşam alanınızı yıkıp dökmeden ve kirletmeden 30 dakikada yapar, arızanın giderilmesi için anında işlem yapmaya başlarız. Acil su kaçağı firması Damla su tesisat ile irtibata geçerek haftanın her günü hizmet alabilirsiniz.

30 Dakikada Su Kaçağı Tespiti

Eski tesisat yöntemlerini eskide bırakan firmamız, su kaçağı yapan borunun nereden ve neden kaynaklı sızdırma yaptığını anında tespit edecektir. Profesyonel ustalarımız ve kullandığımız yüksek teknolojili tesisat cihazlarımızla 30 dakikada tespit eder, işlem yapmak için kolları sıvarız.

Su kaçağının tamir edilmesi kadar tespit edilirken de nitelikli bir çalışmaya ihtiyaç vardır. Eğer işten anlamayan kişiler tarafından yapılırsa daha büyük problemlere yol açacak alt yapı sorunları ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda müdahale edilmesi için Acil su kaçağı firması ile görüşmeniz sorunun büyümemesini sağlayacaktır.

Uygun Fiyata Su Kaçağı Tadilatı

Firmamız sizi ek masraflar yapmadan, su tesisatının tamir edilmesi için yönlendirecek, bu konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Profesyonel tesisat ustalarımız, su borusunun değişimi ya da sızıntı yapan noktanın tadilatının size ne kadara mal olacağını söyleyecek, siz kabul ettiğiniz takdirde işlem başlayacaktır.

Müşterilerimizin onayı olmadan hiçbir şekilde işlem yapılmaz ve daha donra sürpriz bir faturayla karşılaşmanıza izin verilmez. Kurumsal olarak çalışmakta olan firmamız, sorunsuz ve kaliteli bir tesisat hizmeti için her zaman en iyisini yapmaya özen gösterecektir.

7/ 24 Acil Tesisat Hizmetimiz

7/24 hizmet vermekte olan Damla su tesisat firmamız, Acil su kaçağı firması  olarak, su kaçağının daha büyük problemlere yol açmadan onarılmasını sağlayacaktır. Su baskınları ve boru patlamaları gibi problemlerle uğraşmamanız için sızıntının olduğunu fark ettiğiniz anda firmamızla iletişime geçerek, sorunun üstesinden gelinmesini sağlayabilirsiniz.

% 100 sızıntısız su kaçağı tadilatımız sayesinde uzun süre tesisat problemi yaşamadan, boruların kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bizimle iletişim kurarak kısa zamanda siz de su kaçağı probleminin ortadan kalkmasına yardımcı olun.

İlginizi Çekebilir;

Evin İçinde Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Kocaeli Acil Tesisatçı

Doğalgaz Tesisatında Su Kaçağı Var

Fatih Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar

Su Kaçağı Acil Servis

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button