0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Akyazı Su Kaçağı– Tespit, Tamir

29 Mart 2019
2 kez görüntülendi
Akyazı Su Kaçağı– Tespit, Tamir

Sürekli olarak yüksek faturalar ödemek zorunda kalanlar ya da su damlama sorunundan dolayı komşularından şikayet alanlar, uzmanlardan yardım almalıdır. Çünkü bu kişilerin evlerinde ciddi olarak su sızıntıların meydana gelmektedir. Sızıntılardan kaynaklı olarak yukarıda belirttiğimiz şikayetler baş gösterir. Aynı zamanda sürekli olarak su sayacının dönmesi de yine sızıntılarının habercisi olmaktadır. Bu gibi durumlarda;

  • Alanında uzman ve profesyonel olarak ustalara başvurulması gereklidir.
  • Son teknolojilerin kullanılması en doğrusu olmaktadır.
  • Kırma ile dökme olmadan su kaçak tespiti yapılması gerekmektedir.

Kısacası eski tip ustalardan uzak durmanız gerekiyor. Aksi halde evlerde kırılmadık yer kalmayacaktır. Sızıntının olduğu alan kırılıp – dökülerek bulunur. Bu gibi durumlarda da ekstra tadilat işlemleri çıkar. Yani hem boşa zaman harcamak istemiyorsanız hem de tasarruf etmek için Akyazı su kaçağı – tespit, tamir firmasını tercih etmelisiniz.

Su Kaçağı Bulmada Son Teknoloji

Su kaçağı bulmak için eskisi gibi duvarların ya da zeminin kırılmasına gerek kalmıyor. Deneme – yanılma yöntemlerine geçilmiyor. Öyle ki bu yöntemlerden dolayı sızıntıları olanlar ustalara başvurmak dahi istemiyor. Neticesinde sorun daha da büyüyor ve ekstra masrafları da beraberinde getiriyor. Artık bu tarz sorunlara son verilmiştir. Çünkü son teknolojileri ile ekstra masraf çıkmadan sızıntılar tespit edilmekte.

Son teknolojik cihazlar ile noktasal bir şekilde sızıntıların tespit edilmesi sağlanmaktadır. Örnek verecek olursak bu sistemlerin başında kameralar geliyor. Boruların içerisine kameralar eşliğinde göz atılıyor. Bu şekilde sızıntının hem yeri tespit ediliyor hem de nedenleri üzerinde duruluyor. İncelemelerin hemen arkasından da sadece sızıntının olduğu alana yönelik tamire geçilmektedir.

Kırmadan Su Sızıntıları Nasıl Tamir Edilir?

Kırmadan ilk başta kaçağın tespit edilmesi esas alınır. Akyazı su kaçağı – tespit, tamir için öncelikle cihaz kullanımına geçilmektedir. Yani hem akustik dinleme cihazları hem de termal kameralar eşliğinde sızıntının oluştuğu alan incelemeye alınır. Sonrasında da sadece bu alanın kırılması ve anında tamir edilmesi söz konusudur. Müşterilerin ekstra olarak herhangi bir tadilata geçmesine gerek kalmıyor. Çünkü noktasal bir şekilde sızıntının oluştuğu alan tamir ediliyor. Ve de bu alanın deforme olmaması esas alınıyor.

İlginizi Çekebilir;

Akyazı Kırmadan Su Kaçağı Bulma – Tespit, Tamir

Akyazı Su Kaçağı Tespiti

Sakarya Akyazı Su Kaçağı Tespiti

Hendek Kırmadan Su Kaçağı Bulma– Tespit, Tamir

Akyazı Su Kaçağı Bulan Firma – Tespit, Tamir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button