0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Apartmanda Su Kaçağı

16 Aralık 2017
2 kez görüntülendi
Apartmanda Su Kaçağı

Apartmanda su kaçağı olması demek, bütün binalardan daha doğrusu, bütün ev sahiplerinden, aslında ciddi bir sıkıntı oluşturması anlamına gelmektedir. Kaçak işlemleri hakkında, birçok farklı sebepten dolayı karşımıza çıkmaktadır. Örnek vermek gerekirse, bataryanın altında bir conta bulunmaktadır. Bu konuda şunu da bilmek gerekir ki, bir boşluk olursa bu durumda kaçırabilir. Ancak bu çok net bir şekilde göz önünde bulunmaktadır. Conta kolay bir şekilde değiştirilir, işlemlere devam edilir.

Apartmanda Su Kaçağı İşlemleri Hakkında

Hatta bunun gibi birçok farklı sebeplerle bu tarz sıkıntılar olabilir. Musluğun doğru bir şekilde monte edilmemesi, musluğu monte edildikten sonra, belirli bir süre sonra aşınmalardan dolayı yukarı doğru çıkması gibi, bir çok sebep karşımıza çıkabilmektedir. Ancak buradaki asıl önemli noktaların başında, duvarların altında veya fayans sistemlerine altında olan su borularında oluşan delikler gelmektedir. Delikler yada çatlaklar da diyebiliriz. Bu tarz durumlarda müdahale etmek gerçek anlamda çok zor olmaktadır.

Çünkü bu işlemleri duvarına altındaki bir yere karşı müdahale edildiği için, herhangi bir şekilde gerçekten de çok zor olmaktadır. Eskiden aslında bu tahmin sistemi ile hareket edilirdi. Örnek vermek gerekirse, herhangi bir yerde akıntı varsa, buna göre tahmin yürüterek tesisatçı evde kırıp dökmeye başlardı. En şanslı ev sahipleri birkaç kırıklığı odaya atlatırken bazı ev sahipleri gerçekten de evlere hallaç pamuğuna çevirmiş şekilde teslim alırlardı.

Apartmanda Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Bu yüzden dolayı da, sizlere de bu tarz bir durumla karşı karşıya kalmamak için bizleri arayabilirsiniz. İthal etmiş olduğumuz özel makineler sayesinde, sizlere hiçbir şekilde kırma dökme olmadan tamamen duvarların içerisindeki su kaçaklarını gösteren durumları sinyal olarak bizlere sunan cihazlar sayesinde küçük bir bölümde gerekli su kaçak tespiti işlemi yapıldıktan sonra, müdahale işlemini gerçekleştiriyoruz.

Sizlere de herhangi bir sıkıntı yaşamadan, işlemlerinizi gerçekleştirme şansına sahip oluyorsunuz. Bu arada şunu söylemek gerekir ki, hızlı bir şekilde işlemleriniz gerçekleşir ve sizlere sunulmaktadır.

Böylece sizler de herhangi bir şekilde sıkıntı yaşamadan, aynı zamanda şunu da bilmeniz gerekir ki, hızlı bir şekilde gerçekleşmesi ile birlikte sizlere, aynı zamanda da çok daha uygun fiyata gelmektedir. Çünkü sadece belirli bir bölüm kırılır. Ardından gerekli derz dolgu işlemleri yapılarak tamamlanır.

İlginizi Çekebilir;

Apartmanda Su Kaçağı Problemi

Apartmanda Su Kaçağı

Okulda Su Kaçağı

Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button