0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Avcılar Su Kaçağı Tespiti ve Onarım

05 Eylül 2022
178 kez görüntülendi
Avcılar Su Kaçağı Tespiti ve Onarım

Avcılar su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Alt katlarınızdaki evlerinizin tavanlarından su sızıntısı mı oluyor? Problem etmeyin! Uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile sorununuzu çok kısa bir süre içerisinde çözüyoruz! Su kaçağı yaşanan bölgeyi bilgisayarlı cihazlarımız yardımı ile kesin ve de kolay bir şekilde noktasal olarak tespit ediyor ve sorunu sonlandırıyoruz. Avcılar su kaçağı tespiti ekibi olarak, evinize zarar vermeden küçük bir seramik kırarak su kaçağı noktasını tespit ediyor ve de profesyonel cihazlarımızla onarım işlemini gerçekleştiriyoruz. Her türlü su kaçağı tespiti, onarımı için siz değerli müşterilerimize garantili hizmet sunuyoruz.

Ay Sonunda Su Faturalarınız Cep Mi Yakıyor!

Su kaçağı tespiti ne kadar sürede gerçekleşir? Ofislerinizde ya da evlerinizde olması gerekenden daha mı fazla su faturası ile karşılaşıyorsunuz? Bu durumla karşılaşmanızın en büyük sebebi şüphesiz ki su kaçağıdır. Su kaçağı; su tesisatınızın alt yapısındaki patlaklardan olabilir, klozet rezervuarlarından olabilir ya da su sayaçlarınızdaki bozukluklar olabilir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmanız halinde Avcılar su kaçağı tespiti ekibi olarak bizler sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile sizlerleyiz. Avcılar su kaçağı tespiti için; termal kameralar ve de akustik dinleme cihazları yardımı ile su kaçağı olan noktaları noktasal bir şekilde tespit edip sadece kaçağın olduğu noktayı kırıp gerekli tamiratı gerçekleştiriyoruz.

Su Kaçağı Problemi Nasıl Anlaşılır?

Avcılar su kaçağı tespiti nasıl anlaşılır? Ofislerinizdeki, evlerinizdeki su tesisatlarınızda su kaçağı yaşanıp yaşanmadığını tespit edebilmeniz için çamaşır makinası, bulaşık makinası rezervuar muslukları, duş bataryaları, klozet musluklarını kapattıktan hemen sonra evinizin dışında ya da iç kısmında bulunmakta olan su sayacınızın içerisindeki mekanizma dönmeye devam ediyorsa kesin olarak su kaçağı vardır. Bu gibi durumlarda almanız gereken ilk önlem su vanasını komple kapatıp tesisatçınıza durumu bildirmek. Avcılar su kaçağı tespiti olarak bizler siz değerli müşterilerimiz için su kaçağı tespitinde ve de onarımında uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarımız ile hizmetinizdeyiz. Bunun yanı sıra evinizde fayans aralarınızda, parkelerinizde kabarma ya da siyahlaşma varsa aynı şekilde su kaçağından kaynaklanır. Su kaçağı yaşandığını düşündüğünüz bölgelerde su kaçağı tespit edilmediyse, fakat tavanlarda nemlenme devam ediyorsa bunun sebebi banyonuzdaki derzlerin eskimesi olabilir. Bu gibi bir sorun yaşamanız halinde bir fayans ustasından destek almanız gerekir.

Özel Cihazlar Kullanarak Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespiti için hangi cihazlar kullanılır? Su kaçağı ciddi bir sorun olmakla beraber Avcılar su kaçağı tespiti için eski ve garanti olmayan yöntemler değil; sizlere kesin sonuç verecek ve garantili yöntemler kullanmaktayız. Bu noktada devreye giren termal kameralar, son sistem cihazlar olmakla birlikte özellikle sıcak su kaçaklarının tespitinde en büyük yardımcımız oluyor. Sıcak su kaçakları bu şekilde noktasal olarak tespit edilir ve de en doğru yöntemlerle onarım işlemi gerçekleştirilir.

Su Kaçağına Hangi Faktörler Neden Olur?

Su kaçağı tespiti ne kadar sürede yapılır? Ciddi bir problem olan su kaçağı sorunlarını evlerinizde, ofislerinizde sıkça yaşarsınız. Peki su kaçağına sebep olan faktörler nelerdir? Su kaçağına neden olan faktörler şu şekildedir;

  • Su tesisatınıza ait olan borular ya da diğer parçaların malzeme kalitesinin kötü olması,
  • Evinize, ofisinize verilen suların basıncının normalden yüksek olması,
  • Ev tesisatınız yapılırken, işlemi gerçekleştiren kişi veya kişilerin işinde yeterince başarılı olmamaları,
  • Giderlere atılmakta olan kimyasal ilaçların ya da temizlik ilaçlarının gider borularını delmesi,
  • Çok yüksek ısıda sıcak su kullanılması.

Su Kaçağını Nasıl Tespit Ediyoruz?

Avcılar su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Bizler, siz değerli müşterilerimiz için uzman bir kadro ve de son teknoloji cihazlar kullanmaktayız. Profesyonel cihazlarla en zorlu su kaçaklarını dahi çok kısa bir süre içerisinde tespit ediyoruz. Dinleme cihazlarımız, termal kameralarımız en son teknoloji olup; düzenli bakımları gerçekleştirilir. Su kaçağı olan bölgeyi tespit ettikten sonra, evinize zarar vermeden çok küçük bir alandan girerek su kaçağı onarımı işleminizi gerçekleştiriyoruz. Gerçekleşirmiş olduğumuz tüm işlemlerimiz için garanti verip, herhangi bir sorun olması halinde sorunun bizim işlemimizden kaynaklanması durumunda ücretsiz olarak sorunlarınızı çözüyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button