0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Aydınlı Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Aydınlı Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları evlerimizde ya da iş yerlerimizde bizi sıkıntıya sokan ve bir hayli de uğraştıran durumların başında gelmektedir. Damla Su Tesisat firmamız, bu konuda Aydınlı bölgesinde yaşayan siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. Fiyat bakımından da son derece uygun bir limit belirlemiş durumda olduğumuzu belirtelim. Firmamız tarafından Aydınlı su kaçağı tespiti – 79 TL’ye yapılıyor, üstelik de garantili şekilde!

Tesisat firmamız, su kaçağı tespiti ve onarımının yanı sıra tıkanıklık açma, petek temizleme vs. işlemler de yapmakta olan başarılı bir firmadır. Çalışanlarımız deneyimli ve başarılı kişilerdir. Uzun yıllardır süren çalışmalarımız her daim özenini ve başarısını korumaya devam etmiştir ve edecektir de.

Su Faturam Çok Yüksek Geliyor

Damla su tesisat firmamızın irtibat numaralarından bize ulaşarak, su kaçağı tespiti talebinde bulunabilirsiniz. Aydınlı bölgesi dahilinde yaşayan herkes için hizmetimiz çok uygun bir fiyat ile mevcuttur. Su kaçağı, genel olarak kırık borulardan ya da delinmiş giderlerden ortaya çıkmaktadır. Çoğu kişi kaçak olduğu şüphesine, su faturası olması gerekenden çok yüksek geldiğinde düşmektedir. Doğrudur, gözle görülemeyen ve tespit edilemeyen su kaçağı, su faturasını büyük oranda etkileyecektir. Evde su kaçağı olduğu halde çok uzun bir süre fark edilmeyebilir de. Bu tamamen sızıntının nerede olduğuna bağlıdır ve buna özel bir cihaz yardımıyla kaçak olup olmadığı anlaşılabilmektedir. Aydınlı su kaçağı tespiti yapan firmamızda olduğu gibi teknolojik cihazlar gerekmektedir.

Duvar içi ya da yer altı kaçaklarında eskiden duvarlar kırılır ve fayanslar kırılırdı. Fakat artık teknolojik birtakım cihazlar yardımı ile bu işleme gerek kalmıyor. Damla Su Tesisat firmamız da teknolojiye ayak uydurmakta ve akustik dinleme cihazları ile kameralı sistemleri kullanarak sorunu çözmektedir. Dinleme cihazı ile duvarlar ve zemin dinlenerek kaçağın mevkisi tespit edilir ve bölgesel bir işlem uygulanır. Böylece ev kirlenmez. Buna ek olarak Aydınlı su kaçağı tespiti – 79 TL bedelle hizmete sunulurken, firmamız tarafından da onarım garantisi 1 yıl olarak veriliyor. Bu süre içerisinde aynı bölgede kaçak olması halinde ekibimiz ücret talep etmeden aynı bölgeye müdahale ediyor.

İlginizi Çekebilir;

Adalar Su Kaçağı Tespiti

Damla Su Tesisat Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

İstanbul’da Su Kaçağı Firması

Pamukova Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Bulan Firmalar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button