0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

28 Nisan 2018
469 kez görüntülendi
Bağcılar Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Noktasal su kaçağı tespiti işlemi ile kısa sürede su kaçağı yapan borunun bulunması mümkündür. Çeşitli kameralı robotlar yardımıyla su kaçağı probleminin bulunduğu boru tespit edilebilmektedir. Su borusunun tespit edilebilmesi üzere kullanılmakta olan cihazlardan biri de akustik dinleme cihazları olarak bilinmektedir. Akustik dinleme cihazları, kaçağın bulunduğu bölgeyi hızlıca tespit etmenize yardımcı olacaktır.

Kırmadan Profesyonel Su Kaçağı Tespit Metodu Nedir?

Bu yöntemin esas amacı sizler için zorlayıcı durumlar oluşturabilecek olan kırma dökme işlemlerini ortadan kaldırmaktır. Kırma dökme işlemlerine başvurmadan kameralı robotlar ile su kaçağı bulunan borunun tespit edilebilmesi firmamız tarafından sağlanan imkanlardan biri olarak bilinmektedir. Uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile çevreye zarar vermeden hizmet verebilmekteyiz.

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağını tespit etmek üzere boruların teker teker görüntü alma özelliğine sahip olan kameralı robotlar tarafından kontrol edilmeleri gerekmektedir. Sektörde yapılan yenilikler sebebiyle su kaçağı tespiti oldukça kolay bir hal almıştır. Su kaçağı sırasında kullanılan akustik dinleme cihazları sayesinde hangi boruda su kaçağı olduğu kolaylıkla bulunabilmektedir.

Kırmadan Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Eski dönemlerde, su kaçağı olan boruyu bulmak üzere ilgili bireyler tüm boruları kırmak durumunda kalırlardı. Fakat günümüzde oldukça gelişen sektördeki yenilikler kırıp dökme işlemini ortadan kaldırmıştır. İşlem ardından hiçbir tadilat uygulamasına gerek duymadan su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Akustik dinleme cihazları ve kameralı aygıtlar ile kolaylıkla su kaçağı tespiti yapılabilmektedir.

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri

Gelişen teknoloji ve sektörel yenilikler sebebiyle günümüzde su kaçağı tespiti işlemi oldukça kolay bir işlemdir. Sadece 40 dakika süren bu işlem ilkel metotlar kullanıldığında 1-2 sürmekte olup sonuçta kesin bir yargıya varılması durumunu zorlaştırır. Bu sebeple su kaçağı tespiti sırasında yeni teknolojinin getirilerinden faydalanmak gerekmektedir.

Pimaş Gider Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Pimaş, halk arasında giderin kanalizasyona bağlandığı boru hattı şeklinde tanımlanmaktadır. Bu boru hattında herhangi bir arızalanma meydana geldiğinde çevrede bulunan bireyler için rahatsız edici durumlar oluşabilmektedir. Firmamız pimaş gider açma işlemini logar kapağı üzerinden çeşitli teknolojik cihazlar ile gerçekleştirmektedir. Bu işlem sırasında kullanılmakta olan teknolojik aletler özel olarak üretilmiştir.

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti Sırasında Kullanılmakta Olan Aygıtlar Nelerdir?

Su kaçağı olan boruyu tespit etmek günümüzde oldukça kolay bir uygulamadır. Sektörde yapılan teknolojik yenilikler sebebiyle artık su kaçağı olan borular 2 saat içerisinde kesin olarak bulunabilmektedirler. Noktasal müdahaleyi kolay bir hale getiren bu teknolojik ürünler sayesinde kırıp dökme işlemlerinden faydalanmanıza gerek kalmayacaktır.

Evde Su Kaçağı Olduğu Nasıl Tespit Edilir?

Günlük hayatımızda sıkça karşılaşabileceğimiz problemlerden biri olan su kaçağı problemini tespit edebilmek üzere dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Su kaçağı durumunda alt komşunuza su akabilmektedir. Bu gibi durumlarda komşularınız ile ilişkileriniz zedelenebilir. Tüm vanalar kapandığı halde hala su saatinizdeki ibre dönmeye devam ediyorsa su kaçağı problemi yaşıyor olabilmeniz olasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button