0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bahçelievler Petek Temizliği

20 Ekim 2022
320 kez görüntülendi
Bahçelievler Petek Temizliği

Bahçelievler petek temizliği ile kış aylarında daha efektif bir ısınma sağlarken aynı zamanda ödediğiniz faturalarda da büyük bir azalma fark edeceksiniz. Isıtma sisteminize dair gerekli olan tüm bakım onarım faaliyetlerinin tamamlanması için firmamız ile iletişime geçmek yeterli olacaktır. Tam teşekküllü ekibimiz belirttiğiniz adrese gönderilecektir.

Petek Temizliği Nasıl Uygulanır?

Bahçelievler petek temizliği özel makineler ile profesyonel ekibimiz tarafından uygulanacaktır.

 • Bahçelievler petek temizliği sırasında peteklerin en ince detaylarına kadar temizlenmesi mümkün kılınacaktır. Peteklerde hem sadece su hem de kimyasal solüsyonlar kullanılarak temizlik yapılması mümkündür.
 • Makinenin temiz su giriş borusu peteğe bağlanır. Daha sonrasında peteğin temizlenmesinden sonra kirli suyun çıkacağı boru bir gidere bağlanır. Bu şekilde etraf kirlenmeden peteklerin temizlenmesi sağlanır.

Profesyonel Ekip: Bahçelievler petek temizliği aşamasını tamamlamak için dairenize gönderilecek olan ekibimiz uzman kadrosu ile memnun etmektedir. Özellikle tecrübeli, eğitimli ve profesyonel bir personel ağı oluşturduk. Bu şekilde firmamızın sergilediği hizmet kapasitesi de genişleyecektir.

Temizlik Makinelerinin Özellikleri Nelerdir?

Bahçelievler petek temizliği yaparken ekibimizi tarafından kullanılacak olan makinelerin teknik özellikleri;

 • Temizlik makinelerimiz ısıtma özelliklerine sahiptir. Bu ısıtma özelliği ile sadece petek içlerinin soğuk su ile değil aynı zamanda sıcak su ile de temizlenmesi mümkün kılınır.
 • Kimyasal solüsyonlar ile zorlu kirlerin giderilmesi için bir imkan tanınır.
 • Makinelerin çıkabileceği en yüksek sıcaklık 60 derece olarak belirlenmiştir. Ayrıca makinenin giriş çıkış hortumları da ısıya karşı dayanıklıdır.

Sertifikalı Cihaz: Bahçelievler petek temizliği makinelerimiz sertifikalıdır. CE ve ISO onaylıdır. Bu makineler ile yapılan temizlik de garantilidir. Temizlik aşamasının sonrasında vaat edildiği gibi peteklerde bir performans artışı meydana gelmezse anında yetkililerimiz ile iletişim kurmalısınız. Durum ekip gönderilerek anında kompanse edilecektir.

Doğalgaz Harcamalarından Nasıl Tasarruf Edilir?

Bahçelievler petek temizliği doğalgaz masraflarından tasarruf etmenizi de sağlayacaktır.

 • Peteklerde temizlik bizzat bir tasarruf sebebidir. Bunun yanı sıra kombinin sabit bir ısı ayarı belirlenerek sürekli açık tutulması da tasarruf önerileri arasında yer alır. Kombinin sürekli olarak açıp kapanması doğalgaz faturasının yüksek gelmesine neden olabilir.
 • Peteklerin önünün eşyalar ile kapatılmaması ve ısı yayılımının olumsuz yönde etkilenmemesi gerekir.

Çevre Bilinci: Bahçelievler petek temizliği sayesinde aylık doğalgaz harcamanızda metreküp bazında büyük bir azalma olacaktır. Bu durum tükenebilir enerji kaynaklarının daha bilinçli kullanımı için büyük bir değere sahiptir.

Ek Bakım Onarım Aşamaları Nelerdir?

Petek temizliği dışında sisteme dair ek bakım onarım adımlarından da faydalanmalısınız. Sadece temizlik ile sınırlı kalmamalı ısıtma sisteminizin genel çalışma prensiplerinin gözden geçirilmesi gerekir.

 • Isıtma sistemi konusunda ekibimizden yardım almak için illa bir arıza olmasını beklememelisiniz. Genel çalışma sisteminin niteliği bakım ve kontroller ile denetlenmelidir.
 • Bir sorun varsa bu durumun daha büyük bir tehlikeye ve masrafa yol açmadan giderilmesi için fırsat oluşturulmaktadır.

Efektif Isınma: Bakım onarımın senede en az 1 kere tamamlandığı hanelerde bakım ve onarım aşamasının çok daha efektif olduğu fark edilmiştir. Faturalarda da büyük bir tasarruf yapılacaktır.

Müşteri Memnuniyeti Ne Seviyededir?

Bahçelievler petek temizliği firmamızın müşteri memnuniyet seviyesi oldukça yüksektir.

 • Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi konusunda firmamızdan yararlanan kişilerden tam puan alıyoruz.
 • Sunulan hizmetin garantili olması, onarım aşamasında kullanılan tüm materyallerin birinci kalite olması, ekibin profesyonelliği bu alanda yorumların olumlu gelmesine neden olan kıstaslardan.
 • Ayrıca hijyene dikkat edilerek çalışılması salgın döneminde en büyük hassasiyetlerimiz arasında yer alıyor!

Ödeme Kolaylıkları: Müşteri memnuniyetini pekiştiren bir diğer husus da ödeme kolaylıklarıdır. Kampanyalı dönemlerde avantajlı fiyatlar ve indirimler firmamızda sizi bekliyor!

Fiyat Aralığı Nedir?

Petek temizliği fiyat aralığı da merak ediliyor. Sunulan uzman hizmetten istifade etmek oldukça makul bir fiyat aralığına mal olacaktır.

 • Bahçelievler petek temizliği paketlerinde ödemeniz gereken tutara petek sayısı ve peteklerin genel durumuna göre karar verilecektir.
 • Ekibimizi keşif hizmetine çağırarak totalde kaç TL değerinde ödeme yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Keşif Hizmetleri: Ortalama bir fiyat almak ya da arızanın neden kaynaklandığını anlamak için ekibimizi, bakım-onarım ve tamirat alanında keşif için çağırabilirsiniz. Bu keşif adımı sonrasında size bir fiyat aralığı sunulur eper onaylarsanız ekibimiz temizliğe/tamire başlar. Keşif aşaması için ayrıca bir ücret talep edilmez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button