0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş su kaçağı tespiti 79 TL olmasının elbet bir nedeni vardır. Bu fiyat yaptığımız hizmetlerimiz karşısında çok değildir. Bir su kaçağının bulunması sizin vereceğiniz paranın kat ve kat çıkaracağından emin olabilirsiniz. Bize geldiğiniz şikâyetlerinizde sararma olması, döküntü olması ya da yer yer kopmalar olması kaçak tespiti için yeterli olmamakla birlikte alanında uzman ekiplerimiz konuyu araştıracaktır. Ekibimizin içinde kaçağı bulan ve yapan tesisatçı, kırılan fayansları tamir eden fayansçı, kabarmış laminatları tamir eden parkeci bulunmaktadır. Firmamızda iş bölümü esas alınırken herkesin bir uzmanlık alanı bulunmaktadır. Bize vereceğiniz paranın hakkını vermek istediğimizden emin olabilirsiniz.

Evi olan olmayan, kirada olan olmayan herkesin hayatında bir kez dahi olsa su kaçağı olayı olmuştur. Su kaçağının büyüğüyle karşılaşmışsanız kendinizi şansız hissedebilirsiniz. Su kaçağının küçüğüyle karşılaşmışsanız da kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Ama biliyoruz ki kaçağınız büyük veya küçük fark etmez bizimle karşılaştığınız için gerçekten şanslısınız. Biz bu iş için yaratılmışız.

Beşiktaş su kaçağı tespiti 79 TL olmasının yanı sıra kaçağının büyüklüğüne göre fiyatlarımız mevcuttur.

Kendimizden Eminiz

Bazı firmalar su kaçağı tespitinden sonra size söylediği fiyatların üzerine kullandıkları malzemelerin fiyatlarını koymuyor. Kullandıkları makineleri ekstra getiriyorlarmış gibi gösteriyor. Hâlbuki bizim firmamız su kaçağı tespitinden sonra her şeyi sizinle paylaşıyor. Hem internet sayfamıza girdiğiniz takdirde yaptığımız hizmetlerimiz ve fiyatlarımız yazıyor.

Bilmelisiniz ki yaptığımız işi ciddiye alıyoruz. Bilmelisiniz ki yapılan işten ekmek yiyoruz ve bunun gereği olan dürüstlük ilkesine uyuyoruz. Ne fazla bir fiyat söylüyoruz ne de azıyla yetiniyoruz çünkü hizmetimizi nasıl verdiğimizi biliyoruz. Biz kendimizi sizin yerinize koyuyoruz ve vicdanımızla fiyatlarımızı belirliyoruz.

Malzemelerimiz TSE onaylıdır. Doğalgazda oksijenli bariyerli borular kullanırken, sıhhi tesisatımızda TSE onaylı ısıya ve soğuğa dayanıklı PPRC’ler kullanıyoruz. Pimaşlarımız 3.2 kalınlığında olup hem ses geçirmez özelliği vardır. Demir borularını kullanmayı istemiyoruz ama kullanmak zorunda kalırsak kalveniz kullanıyoruz. Taşlarımız kesinlikle seramik olmasına dikkat ediyoruz.

Beşiktaş su kaçağı tespiti ile tesisatçıdan beklenilenin fazlasını size vaat ediyoruz.

İlginizi Çekebilir;


Beşiktaş Su Kaçağı Bulma

Beşiktaş Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma Fiyatı

Ucuz İstanbul Tesisatçısı

Sakarya Kırmadan Tıkanıklık Açan Firma

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button