0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beykoz Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Beykoz Su Kaçağı Tespiti

Beykoz su kaçağı tespiti ile evinizi olası tehlikelerden koruyoruz. Bilindiği üzere erken teşhis hayat kurtarır derken tamda bu dediğimi kastetmişlerdir. Siz de evinizi kurtarmak için rutin bakımınızı yaptırın. Suyunuza baktırın, doğalgazınıza baktırın, pis su giderlerine baktırın. Su kaçağı zor bulunabildiği için sık sık kontrol olası su kaçaklarını engelleyebilir.

Yılların tesisatçısı olarak birçok sorunlarla karşılaşıyoruz kimi kanalı tıkanıyor, kiminin suyu patlıyor, kiminin tuvaleti tıkanıyor, kiminin lavobası çalışmıyor ama hepsinin üzerinde aynı itinayla duruyoruz ve çözümlerimizi mümkün olduğu kadar eve zarar vermeden yapıyoruz. Mümkün olduğu kadarıyla kırım yapıyoruz. Mümkün olduğu kadar tesisatımızı yeniliyoruz. PPRC’den tutun, pimaşların değişimine kadar tuvalet taşlarından tutun mutfağın mermerini yenilemeye kadar giden bir yenileme olasılığımız var.

Beykoz su kaçağı tespiti 79 TL ödedikten sonra gönlünüzü ferah tutabilirsiniz çünkü yılların tecrübesiyle evinize geldik. Nasıl ameliyat olacak hasta cerraha gidiyorsa bizde tesisatın cerrahıyız.

Kanal Açma

Genel olarak tıkanmalardan sonra pis suyun tuvaletten veya mutfaktan geri tepmesi olarak algılanabilir. Bu durumda konuya ilişkin uzman ekibimizle teknolojilerden faydalanarak(robotlarla) zararsız ziyansız kanal açma işlemlerinizi yapıyoruz.

Lavabo Açma

Özellikle mutfaktaki lavabolar yemek artıkları ve doymamış yağların gideri tıkamasıyla oluşur. Bu durumda robotlarımızla oralara müdahale ederken basit bir şey ise çözücü maddeler kullanarak açma işlemlerini yapıyoruz. Alttaki gideri de yeniliyoruz.

Petek Temizliği Yapma

Peteklerinizin altı ısınmıyor üstü ısınıyorsa peteklerinizin içi kirlenmiş demektir. Petekler 2 yılda bir bakım yaptırılması gerekir. Yapılmadığı takdirde ısınmada problem yaşayacağınız gibi boruların çatlayıp patlamasına da neden olabilir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Her gün kullandığımız ve bizim için belki en önemli yerlerdin biridir tuvalet. Tuvaletlerin tıkanması demek az su dökülmesi nedeniyle katı cisimlerin donması ya da tuvaletin altındaki giderlerin ömrünü tamamlamış olmasından kaynaklanır. Bu durumda ya giderler değiştirilir ya da robotlar sayesinde tıkanıklık giderilir.

Beykoz su kaçağı tespiti 79 TL ile neler yapıldığını az çok gördünüz. Daha fazla sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız bizi arayın. Bir telefon kadar yakınız.

İlginizi Çekebilir;


Beykoz Su Kaçağı Bulma

Akyazı Su Kaçağı– Tespit, Tamir

Tıkalı Lavabo Açmak İçin Bizi Arayın!

Kanal Açma Konusunda Her Türlü Sorununuzda Bizi Arayın

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button