0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
3 kez görüntülendi
Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti

Beyoğlu su kaçağı tespiti ne anlama gelmektedir. Bu tespit sonrasında neler yapılacak? Her yer kırılacak mı? Aman tanrım evime neler oluyor gibi sorular sorabilirsiniz. Her ev sahibi böyle soruları sık sık soruyor ama bir türlü zamanında kontroller yapmıyor.

Binaların tesisatları günümüzde çok sıradan ve özentisiz yapılmaktadır. Aynı şekilde kanalı, lagarı, tuvaletleri binanın her şeyi özentisiz yapılmaktadır. Müteahhit veya müteahhitlik firması sözleşmesinde yazan 5 yılı doldurmayı beklemektedir. Genellikle bu yıl içerisinde patlamalar, sızmalar,  dökülmeler meydana gelmektedir. Bu yüzden gereken kontrolleri belirli periyotlarla yaptırın.

Bir tesisatçı olarak Beyoğlu su kaçağı tespiti 79 TL’nı verin çünkü verilen küçük mevlalar ilerde büyük mevlalar vermekten kurtarabilir. Belki yaşanacak daha kötü durumdan sizi ve sevdiklerinizi kurtarabilir. Huzurlu eviniz biranda yıkıntılar arasında kalabilir. Bu yüzden evinize gereken ilgiyi gösterin. Eviniz ilgi gösterile gösterile yaşanası yer olacağını unutmayın.

Kontrol Önleyici Faktördür

Kombi, peteklerin kontrolü en fazla 2 yılı bir yapılması gerekmektedir. Bu hem daha iyi ısınabilmeniz için geçerli iken hem de zehirlenmelere karşı alınabilecek en iyi önlemdir.

Lagarınızın kontrolü, tuvaletleriniz kontrolü sağlığınız kadar evinizin, binanızın ve çevrenizin temizliği için önemlidir. Hem ani taşmalardan korunursunuz hem de nasıl bir riskle karşı karşıya olacaksınız bilmediğiniz için riskleri en aza indirmiş olursunuz

Sıhhi tesisatınızın kontrol edilmesi çok önemli olmasının yanı sıra kafa yorulması gereken bir durumdur. Bilindiği üzere su akar gider ve nereye gider bilinmez. Su yolunu bulur ve bu yol hangi yoldur bilinmez. Tüm bunları düşündüğünüzde su kaçaklarının tespiti ne kadar zor olduğu ortaya çıkmaktadır. Ya sizin daireden değildi birkaç dairenin tavanında çıkarsa o zaman ne olacak? Küçük mevlaları harcamaktan korkan siz belki üç beş dairenin tavanındaki sıva, alçı ve boyasını yaptırmak zorunda kalacaksınız. Belki daha fazlasını da yaptırabilirsiniz. Buna daha sizin dairedeki yıpranmayı katmıyorum.

Beyoğlu su kaçağı tespiti 79 TL gibi büyük paraymış gibi gözükse de aslıda o kadar büyük değildir. Ya kaçak çıkarsa diye düşünmelisiniz?

İlginizi Çekebilir;

Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Radyatör Su Kaçağı Önleyici

Havuz Su Kaçağı Önleyici

Kalorifer Petek Pimaş Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir Banyoda

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button