0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Büyük Çekmece Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Büyük Çekmece Su Kaçağı Tespiti

Büyük Çekmece su kaçağı tespiti 79 TL olması bazı kimselerce çok gibi görülebilir. Bir tesisatçı olarak söylüyorum bilinmesi gereken şudur tesisatlarınız, petekleriniz, kombileriniz, bacalarınız belli bir periyodle kontrol edilmesi gerekir. Aksi taktirde istenmedik sorunlar meydana gelebilir. Bu durumda 79 TL küçük bir para sizi kurtarmaya bilir. Onun için zamanında kontrolleri yaptırın sizin cebinizden daha fazla para çıkmasını engelleyin.

Belli Başlı Hizmetlerimiz

Büyük Çekmece su kaçağı tespiti için hizmetlerimiz şunlardır:

Su kaçağı Tespit etme

Ev ve işyerlerinde yaşanılan en büyük tesisat sorunlarından biriside su tesisatı kaçağıdır. Su tesisatı kaçağı sorunu hafif ve zararsız bir sorun değildir. Önceden tespit edilmesi bir hayli zor olan su tesisatı kaçağı fark edildiği andan itibaren artık bizim gibi uzman ekibe ihtiyacınız var demektir.

Diyelim ki sizin kaçağınızı biz tespit ettik ve yapmak istiyoruz sizin sandığınızın aksine çok az yer kırılacak belki kırılmadan bile halledebileceğimiz bir sorunla karşı karşıya olabiliriz. Kameralı cihazlarımızla ve akustik dinleme cihazımızla kaçağın yerini belirleyerek bölgesel müdahale yapıyoruz. Böylelikle çok büyük hasarlar vermemiş oluyoruz.

Tuvaletten Gelen Lağım Kokusu

Tuvaletten gelebilecek ağır kokular sizin yaşam alanınızı kısıtlayacak çok önemli bir unsurdur. Banyo ve klozetlerin iç içe olması tıkanmaların en büyük nedeni olarak gösterilmekle birlikte suyun az dökülmesi ve pimaşların kalitesinin de tıkanmalarda rolü vardır. Tıkanıkların tespitinde kameralı cihazlarımızla içinin tamamen görüntülenip hatanın noktasal atışı yapılarak sorun ortadan kaldırılıyor.

Su Sızıntısını Bulma

Su sızıntısı küçük bir sorun olarak görülse bile büyük olaylara neden olabilmektedir. Su sızıntısının nerden geldiği belli olmadığı için hedefi şaşırmanız normaldir. Akustik ve kameralı cihazlarımızla hem tesisatınızın yerini belirliyoruz hem de sızıntıların daha büyük sorunlara yol açmasını engelliyoruz

Robotla Tıkanıklık Açma

Yaşanabilecek tıkanıklarda son zamanlarda eski yöntemler yerine teknolojinin nimetlerinden faydalanıyoruz. Robotla tıkanıklık açma işleri bayağı rahatlattı. Tıkanıklığın tespiti için fazla zaman harcanmadığı gibi noktasal operasyon imkânı sağlamaktadır.

Büyük Çekmece su kaçağı tespiti 79 TL verilmesi belki tüm bu işlemlerin yapılmasını engelleyecektir. Karar size kalmış.

İlginizi Çekebilir;

Büyük Çekmece Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Büyük Çekmece Su Kaçağı Bulma

Küçük Çekmece Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Küçük Çekmece Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button