0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Can Sıkıntınıza ve Su Kaçağınıza Artık Son!

02 Mart 2018
533 kez görüntülendi
Can Sıkıntınıza ve Su Kaçağınıza Artık Son!

Evinizle, işyerinizler ilgili can sıkıcı durumlardan birisi de tesisatınızda meydana gelen sorunlardır. Bunların en başında sadece sizi değil çevrenizi de zor duruma sokan su kaçağı problemi gelir. Bunun çözümü için birçok yöntem ve çözüm sunan firmamızla sizleri bu sıkıntıdan kurtarmak bizlerin en önemli görevidir. Ayrıca su kaçağı sadece basit bir boru çatlağı ya da kırığı olarak kalmayabilir. Bunun yerine döşemelerinizi, dolaplarınız kabartabilir hatta tavanınızın, duvarların kararmasına, lekelenmesine, küflenmesine ve böylelikle sağlığınızı tehdit etmesine yol açabilir. Gelin beraber oluşumlarına, belirtilerine ve çözüm yollarına bakalım;

Oluşumları;

 • Eski binaların tesisat sisteminde oluşan deformasyonlar yüzünden kırık ve çatlaklar hatta çürümeler yüzünden oluşabilir.
 • Ucuz kalitesiz malzeme kullanımından dolayı çok kısa bir süre içerisinde bozulmalar, kırılmalar meydana gelmesinden dolayı oluşur.
 • Aşırı basınçlı su ve yüksek su miktarı nedeniyle aşırı yüklenmeye bağlı olarak su kaçağı oluşabilir.
 • Tıkanma sonucu meydana gelen sıkışmalar nedeniyle o alandaki baskının artmasından dolayı çatlayıp, kırılarak su sızmasına neden olur.
 • Borularda meydana gelen kırık, çatlaklar nedeniyle kırık ve çatlaklardan su sızmasıyla oluşur.
 • Tesisat kurulumu esnasında gerçekleşen usta hataları gibi sebeplerden dolayı su kaçağı sıkıntısı yaşanmaktadır.

Belirtileri;

 • Sararan, kabaran döşeme ve duvarlar,
 • Küflenen, rutubetten koyu renklere dönüşen duvarlar, tavanlar,
 • Su kaçağı olan ortamda kötü koku oluşmaya başlaması,
 • Ortamda ki tüm suyun kapalı olmasına rağmen gelen su sesi,
 • Kapalı olan su sistemine rağmen dönmeye devam eden su saati ve sonucunda gelen yüksek faturalar sizlerin dikkat ettiği ya da ekibimiz tarafından fark edilen ve su kaçağı olduğunu belirlemeye yarayan belirtilerdir. Bu belirtilerle sorunun var olduğu belirlenir.

Çözüm Yolları;

 • Gerekirse tesisat değişimi yapılmalıdır.
 • Tıkanıklığı önleme yollarına dikkat edilmeli, tıkanıklığa sebebiyet verecek durumlardan uzak durulmalıdır.
 • Alanında uzman ve profesyonel bir ekiple sorunun giderilmesine öncelik tanınmalıdır.
 • Bu seçenekler sayesinde de su kaçağı sıkıntısından kolaylıkla kurtulabilir ve tekrarını yaşamamak için önlem almış olursunuz. Ekibimiz sizlerin bu sorununu gidermek için kameralı cihazlar, dinleme cihazları gibi teknolojik ekipmanlarla sizlere hizmet veriyor.

Su Kaçağı Çeşitleri;

Banyo su kaçağı; banyonuzda ki su tesisatınızda meydana gelen kırık, çatlak gibi durumlarda oluşan ve komşularınızı da etkileyen bir sıkıntıdır. Ancak kafanıza takmanıza gerek yok çünkü bizler sizlerin bu sıkıntıdan kurtulması için çalışıyoruz. Sizlerin memnuniyeti için çalıştığımızı unutmayınız ve bu şekildeki sıkıntılarınız için bize ulaşın. Banyo su kaçağı artık sizler ve komşularınız için sorun olmayacak. Çok hızlı ve pratik şekilde uygun fiyat politikası çerçevesinde sizlere hizmet veriyoruz.

Pis su kaçağı; atık su giderlerinizde meydana gelen deformasyonlardan, kırıklardan ve çatlaklardan meydana gelen su kaçağıdır. Bundan dolayı evinizde ya da komşunuzun evinde kötü bir koku oluşabilir, kötü bir görüntü oluşabilir ya da sağlığınızı tehdit edecek bakteri ve küf içeren bir şekle dönüşebilir. Ancak ekibimiz kameralı cihazları ile atık gider borularınız görüntülenir ve sorunun büyüklüğüne göre kırıp, dökme olmadan sorunlarınız giderilir. Pis su kaçağı sorununu dert etmenize gerek yok. Artık canınızı sıkmaya, bu konudan korkmanıza gerek yok çünkü çok basit ve pratik şekilde uygun fiyatlarla sorunuzu çözüme kavuşturuyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button