0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çatalca Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Çatalca Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Çatalca su kaçağı tespiti ve tamiri Damla Su Tesisat olarak sorunuzu giderebileceğimiz bir sorundur. Su tesisatında görülen kaçaklar, evinizin yüzeyinde rahatsız edici kabarmalara, nemlenmelere ve çürümelere neden olur. Eğer zamanında müdahale edilmezse çok ciddi birtakım sorunlara yol açabilecek bu rahatsızlık Damla Su Tesisat olarak en iyi şekilde çözebileceğimiz bir derttir. Su tesisatlarındaki kaçaklar hem yaşadığın yeri hem de çevrenizdekileri rahatsız eder. Tesaiattaki su kaçağından kaynaklı nemlenmeler ve küflenmeler bulunduğu yerde hem kötü bir görüntüye sebep olur hem de son derece rahatsız edici bir kokunun oluşmasına neden olur. Ayrıca komşularınızı da rahatsız edebilecek bu kaçak yüzünden tanıdığınız insanlarla aranızın bozulması başka bir derttir.

Su kaçakları nasıl giderilir?

İstanbul şehri içerisinde her semte yardım götürebilen Damla Su Tesisat olarak Avrupa Yakası’nda bulunan Çatalca’da da hizmet vermekteyiz. 79 TL Çatalca su kaçağı tespiti ve tamiri işlemlerini, Damla Su Tesisat olarak yaptığımız kısa süreli kampanya sayesinde sadece 79 TL’ye halledebilirsiniz. Profesyonel ve modern ekipmanlarla donatılmış ekiplerimiz Çatalca bölgesindeki müşterilerimiz için göreve hazır halde 7 gün 24 saat beklemektedir. Tesisatlarınızdaki su kaçağını çok çabuk bir şekilde, modern ekipmanlarımızla bulabilmekteyiz. İletişime geçtiğiniz takdirde en kısa zamanda size ulaşırız. Kaçakları gidermek için kullandığımız yöntem modern olmasının yanı sıra son derece etkili bir yöntemdir. Teknolojik aletlere sahip ekiplerimiz, iletişime geçtikten kısa bir süre sonra evinize gelerek tesisatta bulunan sorunlu bölgeleri dinler. Sorunlu bölgeleri kazmadan dinleyen ekiplerimiz yüzeyden işlerini yaparlar. Bu sayede sizi dağınıklık ve fazla gürültüden de kurtarırlar. Bunların yanında fazladan ödemek zorunda kalacağınız tadilat masraflarından da kurtulmuş olursunuz. Ses nereden yüksek geliyorsa, o bölgenin sorunlu olduğu anlaşılır.

79 TL Çatalca su kaçağı tespiti ve tamiri 79 TL’ye tespit edilir ve kaçağın büyüklüğüne göre karar verilen tamir işlemi yapılır. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bir firma olan Damla Su Tesisat olarak sizin mutluluğunuz ön plandadır ve mutluluğunuzun sağlanması için en ucuz ve en yaptırımsız yöntemleri kullanırız.

İlginizi Çekebilir;

Zeytinburnu Petek Temizliği, Çatalca Petek Temizliği

Çatalca Su Kaçağı Bulma

Çatalca Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Tıkanıklık Açma Fiyatı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button