0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Damla Su ile Su Kaçağından Korkmayın!

16 Şubat 2018
1 kez görüntülendi
Damla Su ile Su Kaçağından Korkmayın!

Su kaçağı birçok insan için korkutucu bir sorundur; bu nedenden kaynaklı olarak yapılan kırma işlemleri hem masraflı hem de uğraştırıcıdır. Öte yandan su kaçağı hemen çözülemezse ve müdahalede geç kalınırsa binanızda büyük sorunlar meydana gelebilir. Çürüme ve yıpranmadan ötürü zararlar ortaya çıkacaktır. Ayrıca su kaçakları su israfı anlamına gelir ve size ekstra fatura yükü de yaratır. Nem ve rutubet nedeniyleyse sağlığınız risk altına girebilir! İşte bu ve bunun gibi sebeplerle su kaçağı korkutucu görünebilmektedir.

Su Kaçağına Acil Müdahale Gereklidir!

Belirttiğimiz gibi birçok sebepten ötürü su kaçakları kendi haline bırakılmaması gereken sorunlar arasında gelmektedir. Eğer vaktinde müdahale edilmezse belli bir zaman süreci içinde yukarıdaki sorunlar ortaya çıkacaktır. Su kaçakları birçok sebepten ötürü meydana gelebilir; döşemeyi yapan ustaların hatalı işlemleri, yıpranmış-delinmiş borular, aşırı yüksek su basıncı vb. Eğer su kaçağından şüpheleniyorsanız mutlaka profesyonel bir firmayı arayın.

Belirtileri Görmezden Gelmeyin

Banyo su kaçağı veya mutfakta oluşan bir su kaçağından şüpheleniyorsanız aşağıdaki belirtilere dikkat edin:

  • Banyonuzun tavanında ıslaklık, dökülmeler ve su birikintileri görülebilir
  • Banyo ve mutfak duvarlarında, fayanslarda sararmalar oluşabilir
  • Duvarlarda dökülmeler
  • Normalin oldukça üstünde su faturası
  • Sayacın sürekli olarak çalışıyor olması (Vana kapalıyken bile )
  • Kombilerde bulunan su bar göstergesinde görülen düşüşler

Bu gibi durumlarda bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Verdiğiniz Fiyata Değecek!

Damla Su Tesisat firmamızda çalışan her bir eleman son derece iyi bir şekilde eğitilmiş, kullanılan teknolojik aletler hakkında üst düzeyde bilgi sahibi olan kişilerdir. Eski yöntemleri tercih etmeyen ve müşterilerimizi mutlu etmek için çaba harcayan şirketimiz en iyi ekipmanlarla sorununuzu uygun ve ekonomik fiyatlar karşılığında çözüme ulaştırır. Su kaçağı probleminizde profesyonel bir ekip ve hizmetin yanında bütçenize uygun bir fiyat arayışınız da varsa bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Profesyonel Ekip ve Modern Cihazlar ile Garantili Hizmet

Ekibimiz sektörün gelişip büyümesiyle de paralel olarak sürekli olarak teknolojiyi izlemektedir. Su kaçağı hizmeti ile ilgili kullanabileceğimiz en gelişmiş teknolojideki cihazları seçmemiz, müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz değerin bir göstergesidir. Su kaçağı sorunlarında artık kameralı-termal cihazlar, dinleme detektörleri de kullanılmaktadır. Bu ekipmanların en büyük özelliklerinden biri sorun tespitini kesin olarak yapabilmeleridir. Böylece fayanslarınızı kırmadan işlerimizi kısa sürede tamamlayabilmekteyiz. Temiz su kaçağı veya pis su kaçağı yüzünden meydana gelen sızıntı ve kaçakların yeri kamera ile tam olarak belirlendikten sonra sorunu etkili bir biçimde yok ediyoruz. Kaçak suyu fark ettirecek olan termal özellikli cihaz da ekipmanlarımız içinde bulunuyor. Borular ve duvarlarda oluşan su sızıntıları-kaçakları dinleme cihazları ile dinlenmektedir. Pratik bir şekilde kullanılan yöntemler sayesinde hem iş kısa sürede bitirilir hem de ekstra masraflı-sıkıntılı durumlar ortaya çıkmaz. Modern çözüm yöntemlerini deneyimli bir ekiple sizlerin hizmetine sunan firmamız her zaman yanınızdadır.

İlginizi Çekebilir;

Kocaeli 7/24 Tesisatçı

Evimde Su Kaçağı Varsa Ne Yapmalıyım

İzmit Ucuz Tesisatçı

Tıkanıklık Açma

İstanbul Hızlı Tesisatçı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button