0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Damla Su Tesisat Onarımı ve Su Kaçağı Tespiti

11 Ekim 2018
1 kez görüntülendi
Damla Su Tesisat Onarımı ve Su Kaçağı Tespiti

Damla Su Tesisat olarak verdiğimiz hizmetler, su kaçağının hızlı bir şekilde tespit edilmesini ve bakımının yapılmasını sağlıyor. Türkiye’de firmamızın hızlı ve kaliteli bir şekilde verdiği hizmet sayesinde onarım da başarılı bir şekilde yapılabiliyor. İstanbul’da su kaçağı tespiti cihazı fiyatları için Türkiye’de her zaman için avantajlı kampanyalarımızla su tesisatı ve boruların herhangi bir bölgede yaşanan problemler için yapılan bakımlarda özel olarak hizmet veriliyor.

Soğuk Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Gün içerisinde sadece soğuk suyun tespitinin yapılmasında dahi başarılı sonuç alınabilen akustik su seçenekleri sayesinde bakım yapabiliyoruz. Bu yöntemle direkt olarak soğuk su kaçağı yaşanan bölgeleri tespit edebiliyoruz.

Sıcak Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Firmamızla yapacağınız görüşmelerde, suyun geçtiği hattın özelliğine bağlı olarak bakım çalışması yapılacağı belirtilir. Soğuk hatlar için verilen akustik bakım hizmetlerinde olduğu gibi, sıcak hatlar için de aynı şekilde, termal kameralı bir bakim hizmeti veriyoruz. Sadece evlerde değil, iş yerlerinde de kırmadan su kaçağı tespiti çalışmalarımızla aynı gün içerisinde hızlı bir şekilde sonuç alınmasını sağlıyoruz. Herhangi bir mağduriyet oluşmaması, tüm faaliyetlerin su kaçağı tespiti yapılarak gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sıcak su kaçaklarını, termal kamerayla yaptığımız incelemelerle hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Hızlı Tesisat Onarımı Nasıl Yapılır?

Tesisatta yaşanan su kaçağı problemlerinin geçirilebilmesi için özellikle bakım faaliyetlerinin iki farklı cihazla yapılmasını sağlıyoruz. Soğuk su için farklı, sıcak su geçen hat için farklı bir tespit çalışması gerçekleştiriliyor. Damla su tesisat tarafından verilecek olan hizmetlerde herhangi bir mağduriyet yaşanmaması, her zaman için müşterilerin mutlu olması için çalışılıyor. Tesisatın herhangi bir bölgesinde bulunan kaçağın ortadan kaldırılması ve normal hale getirilebilmesi için özel olarak bakım çalışmaları sürdürülüyor.

Hangi bölgelerde bakım yapılacağına tamamen cihazlarla yapılacak olan incelemeler sayesinde karar verilecektir. İncelemelerle birlikte hem kaliteli bir bakım işleminin yapılabilmesi hem de aynı sorunların tekrar oluşmaması için kaliteli bir aparat ekleniyor. Sadece bir saat içerisinde gerçekleştirilecek olan işlemler sayesinde, tesisatın hangi bölgesinde problem olduğu fark etmeksizin bakımın yapılması mümkün oluyor.

İlginizi Çekebilir;


Bağcılar Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Su Kaçağı Firması

Damla Su Tesisat Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

İstanbul Tesisat – Profesyonel Cihazla Kırmadan Su Kaçağı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button