0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Damla Su Tesisat Su Kaçağı

09 Ekim 2018
293 kez görüntülendi
Damla Su Tesisat Su Kaçağı

Damla Su Tesisat, Türkiye’de yaşanan su kaçaklarının çözüme kavuşturulması ve hangi noktalarda kaçakların bulunduğunun tespiti için çalışıyor. Kurumumuzda yer alan bütün ustaların su kaçaklarıyla ilgili problemlerin çözülmesi için çalışmalarına özel ekipmanlar hazırlıyoruz. Her türlü su kaçağı problemi için gerekli olan iki farklı yöntem sayesinde tüm tesisatın incelenmesi, hangi noktalarda kaçakların bulunduğunun tespit edilmesi mümkün oluyor. Türkiye’de su kaçağı tespiti için her türlü çalışmanın müşterilerimiz için uygun fiyatlı, hızlı sonuç alınabilecek şekilde sürdürülebilir olmasına dikkat ediyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

İstanbul su kaçağı tespiti için hizmet verdiğimiz tüm ilçelerde orta ve uzun vadeli hiçbir problemin tesisat bünyesinde oluşmamasına dikkat ediyoruz. Borularda bir deformasyon olduğunu gördüğümüz taktirde iletiyor, tesisatın çatlak veya kırık bulunan bölgelerine ise gerekli kaynakları özel aparatlar yardımıyla yapıyoruz. Müşterilerimizin tesisatla ilgili sorun yaşadıklarını belirttikleri bölgelerin dışında bir sorun olup olmadığını da inceliyoruz.

Diğer firmalarda olduğu gibi, Damla Su Tesisat tarafından deneme yanılma yoluyla kaçakların bulunması için çalışmalar yürütülmez. Firmamız tarafından, kaçağın oluştuğu bölgenin belirlenmesi ve tüm işlemlerin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için özel olarak girişimlerde bulunulur. Su kaçaklarının hangi nedenlerle ortaya çıktığının incelenmesiyle birlikte, tekrar olmaması için gerekli olan tüm işlemleri direkt olarak tesisatın genelinde yapacağımız incelemelerle gerçekleştiriyoruz.

Sıcak Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Damla su tesisat güvencesiyle hızlı bir şekilde bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ve soğuk su kaçağının önlenmesi için girişimlerde bulunuyoruz. Hafta içerisinde yapılacak olan bakım faaliyetleri için hem hızlı bir sonuç alınabiliyor olması hem de masrafların artmaması, müşterilerin yoğun ilgi göstermesini sağlıyoruz. Sıcak su kaçağı tespiti için termal kamera kullanıyoruz.

Soğuk Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Soğuk suyun geçtiği bir hat bünyesinde suyun kaçak oluşan alanlarının tespit edilebilmesi için özel olarak su kaçağı tespitiyle ilgili hizmetler veriyoruz. Türkiye’de hiçbir müşterimizin sorun yaşamaması, tesisatla ilgili problemlerle karşılaşmaması için özel olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Akustik dinleme cihazları aracılığıyla müşterilerimiz için hızlı bir şekilde sonuç alabilecekleri, bakımın tüm tesisat genelinde yapılabileceği bir hizmet veriyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button