0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Damla Tesisat ile Su Kaçaklarınızı Durdurun!

18 Şubat 2018
976 kez görüntülendi
Damla Tesisat ile Su Kaçaklarınızı Durdurun!

Su kaçakları hem oldukça zarar veren hem de yarattığı zorluklar nedeniyle insanları bunaltan bir sorundur. Binalarda ve dairelerde meydana gelen bu sorunlar binanızın eskimesine ve zarar görmesine de yol açmaktadır. Bunun dışında gelen yüksek su faturaları, tamir masrafları, zaman zaman komşularla çıkan tartışmalar ve etrafın kırılıp dökülmesi büyük dert olabilmektedir. Aslında artık bu derdi çekmek zorunda değilsiniz! Damla Su Tesisat son teknolojiyle uyumlu ekipmanları ve tecrübeli kadrosu ile su kaçağı sorununuzu yok ediyor!

Çözümün Kolaylığı Sizi Şaşırtabilir!

İster banyo su kaçağı olsun ister mutfak sorunun nerede olduğunu çok kesin bir biçimde rahatlıkla öğrenebilmekteyiz! Son derece modern ve ileri teknoloji ürünü cihazlarımız bu noktada bizim en büyük destekçimizdir. Kameralı su kaçağı cihazları ile su kaçağının yerini ufak bir kırmayla görebilmekteyiz. Bu işlemde kesinlikle büyük kırmalar olmamaktadır. Cihaz bize kaçağın yerini net bir şekilde buldurduğu için arızayı onarmada işimiz büyük oranda kolaylaşmaktadır.

Detektörler de özellikle binadaki su kaçaklarını dinleyebilmek adına etkili olmaktadır. Teknolojik cihazlar kullanılmadan su kaçağının yerini tespit etmeye çalışmak artık demode bir yaklaşım olarak görülebilir çünkü kırma işlemleri başladıktan sonra yanlış yerin kırıldığının fark edilmesi zaman kaybı ve masraf açısından büyük problem yaratacaktır. Profesyonel ve garantili bir çözüm için doğru firma seçimi çok önemlidir. Damla Su Tesisat olarak bu konuda müşterilerimizin memnuniyetini üst düzeyde tutmaktayız.

Su Kaçaklarının Nedeni ve Belirtileri

Su kaçaklarının en büyük nedenleri arasında şunlar bulunur:

 • Tesisatta kalitesiz malzemelerin kullanılması
 • Tesisatta yer alan boruların yanlış döşenmiş olması
 • Sürekli yüksek su basıncı
 • Eskime ve yıpranma
 • Kırıklar, delinmeler ve çatlaklar
 • Boru çürümeleri vb.

Pis su kaçağı ya da temiz su kaçağından kaynaklanan sorunlar genel olarak şu işaretlerle kendini gösterir:

 • Duvarlarınızda dökülme veya kabarmaların meydana gelmesi
 • Duvarlarda veya fayanslarda sararmalar
 • Tavanda meydana gelen birikintiler, ıslaklıklar
 • Nem, rutubet kokusu
 • Su faturalarının oldukça yüksek gelmeye başlaması

Su kaçağı belirtilerini fark ederseniz mutlaka en kısa zamanda sorunun çözümü için kurumsallaşmaya önem veren, profesyonel çözüm yöntemleri kullanan bir firmayı arayın. Damla Su Tesisat olarak bu konuda müşterilerimize kesin ve garantili onarım hizmeti sunuyoruz.

Son Derece Uygun Fiyatlarla Büyük Bir Derde Son!

Damla Su Tesisat firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Pis su kaçağı, temiz su kaçağı, banyo, mutfak ve binalarınızdaki kaçaklar termal, kameralı ve dinleme cihazları ile kesin bir şekilde tespit edilmekte; bu sayede size ekstra masraflar, sıkıntı ve sorun çıkmamaktadır.

Bütün bu işlemlerin uygun fiyatlarla yapılması artık su kaçak problemlerini büyük bir dert olmaktan çıkartacaktır. Profesyonel hizmetimizden siz de yararlanmak isterseniz konu hakkında bir sorundan şüphelendiğinizde bunun çok daha kolay ve hızlı biçimde çözülebilmesi için vakit kaybetmeden mutlaka bizimle iletişime geçin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button