0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Demir Borudan Sızan Su Kaçağı Tamiri

03 Mayıs 2021
593 kez görüntülendi
Demir Borudan Sızan Su Kaçağı Tamiri

Demir boruda oluşan hasarlar, korozyona neden olabilmektedir. Demir boru su kaçağı tespiti ne kadar etken yapılırsa, suyun temizliği ve diğer tesisat sistemlerinin hasar görmemesi için iyi olacaktır. Teknolojik cihazlar aracılığıyla akustik dinleme ve termal kameralı sistemlerle, demir borudaki su kaçağının nedenleri ve etkisi analiz edilebilecektir.

Cihazla Demir Boru Su Kaçağı Tespiti

Cihazla yapılan su kaçağı tespitleri pratik ve kısa sürmektedir. 15 dakikalık işlem sonrası, özellikle su kaçağının boyutu, etki ettiği alanlar, yayılma hızı kısa zamanda tespit edilir ve problemin kontrol altına alınması sağlanır. Mutfak, banyo, duvar ve zemin su kaçağı için cihazlarla kesin çözüm sunulacaktır. Demir boru su kaçağı tamiri uzmanlarımız tarafından acil müdahale ekipmanlarıyla birlikte yapılacaktır.

  • Demir borudaki su kaçağı etkisi, suyu kirletir, yayılma hızı daha fazla olacaktır.
  • Demir borunun temas ettiği diğer tesisat sistemleri de zarar görebilir.
  • Demir borunun değişimi için analiz yapıldıktan sonra plan size danışılacaktır.

Demir Boru Değişimi Ve Tamiri Nasıl Yapılır?

PVC boru, bakır ve çelik boru kullanımı demir tesisat sistemlerinden çok daha sağlıklıdır. Demir boru su kaçağı tamiri ve  değişimi için tesisat yolunun açılması ve borunun diğer tesisat sistemlerine zarar verilmeden çıkarılması gerekir. Uzmanlarla yapılan işlemlerde, kirlilik ve kırma dökme işlemi olabildiğinde sınırlı küçük darbelerden oluşacaktır. Tesisat derinliği ve çapı cihazlarla ölçülebildiği için tesisat değişim projelerinde de hız kazanılır.

İlginizi Çekebilir;

Demir Su Borusu Çatlak Tamiri

Demir Boru Su Kaçağı Tamiri

Binada Su Kaçağı Bulan Firma

Duvardan Sızan Su kaçağı Nasıl Bulunur

Demirdöküm Kombi Su Kaçağı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button