0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Demirdöküm Kombi Su Kaçağı

15 Aralık 2020
479 kez görüntülendi
Demirdöküm Kombi Su Kaçağı

Gelişmiş teknolojiler ile birlikte doğru tespitler yapılarak, su sızıntıları çözülmektedir. Su sızıntıları ile karşılaşılan binalarda ilk olarak doğru tespit, doğru onarım ve bakım ile sorun çözülür.

Su Kaçağı Nerelerde Yaşanır?

Su kaçağı, evin tuvaletinde, banyosunda, kalorifer peteğinde ya da kombisinde oluşabilen bir durumdur. Her bölgeye farklı bir işlem uygulanır.  Demir döküm kombi su kaçağı, doğru tespit ve kaliteli bakım ile kısa süre de sorunun giderilmesi sağlanır.

Kombi Su Kaçağı Nasıl Oluşur?

Demir döküm kombi su kaçağı, kombide ki ısı alışverişini anlık olarak değişmesi ile oluşur. Bu değişim sürekli olarak olduğu zaman sızıntı oluşmaya başlar. Ya da kombi oldukça eskidir ve içerisinde ki yıpranmadan dolayı da bir sızıntı oluşması mümkündür. Tespit cihazı ile kombinin sızıntı yapılan bölgesi tespit edilerek bir değişim ya da bir onarım yapılır.

Kombi Su Kaçağı Nasıl Onarılır?

Kombi su kaçağı onarılmadan önce ilk olarak bir tespit yapılması gerekir. Yapılan tespit sonucunda, kombinin neden su sızdırdığı sorusuna cevap bulunarak bu doğrultu da bir onarım yapılır. Burada kombinin kısa süreli ve uzun ömürlü olması adına doğru bir uzman ile çalışılması da tercih edilmelidir. Bu konu da damla su tesisat sistemleri, demir döküm kombi su kaçağı için doğru cihazlar ve doğru yöntemler ile çözüm yolları bulur.

İlginizi Çekebilir;

Banyo Su Sızıntısı

Demir Su Borusu Çatlak Tamiri

Demir Borudan Sızan Su Kaçağı Tamiri

Gider Tıkanıklık Açma Makinaları Fiyatları

Su Kaçak Su Tespit Etme Yolları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button