0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dilovası Su Kaçağı

18 Mayıs 2019
413 kez görüntülendi
Dilovası Su Kaçağı

Yaz kış fark etmeksizin yaşanan problemlerin en büyüğü olarak karşınıza çıkabilen su kaçakları pek çok kiracı ve mülk sahibini zora sokuyor. Özellikle de fark edilmeden büyüyüp giden bu tarz can sıkıcı olaylarda yanınızda bulunan Dilovası su kaçağı tespit ekipleri kişileri pek çok konuda tekrar tekrar uyarıyor.

Mutlaka uzman kişilerin müdahale etmesi gereken bu istemsiz su kaçakları için her koşulda ilk işiniz yetkili kişilerle görüşmek olmalıdır.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Su kaçakları genellikle anında fark edilen sorunlar değildir. Bu nedenle bazı sorunları da beraberinde getirdiği için aşağıda sıralayacağımız sorunları yaşıyorsanız ya da yaşamaya başladıysanız hemen Dilovası su kaçağı müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

  • Rutubet ve nem kokusu
  • Yüksek gelen su faturaları
  • Hemen akmayan giderler
  • Tavan, duvar ya da parkelerde ıslaklık, nem ve kabarmalar
  • Bir türlü gitmeyen kötü koku

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağının tespitinde artık teknolojik aletlerden yararlanılır. Öncelikle evde veya iş yerinde sorun oluşturan alanların detaylı incelemesi yapılır. Yapılan inceleme ve aletler sayesinde tekrarlanan incelemeler sonunda kaçağın tek yerden mi yoksa farklı noktalardan mı geldiği kırıp dökme olmadan tespit edilir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için Dilovası su kaçağı müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz.

Su Kaçakları Nasıl Önlenir?

Su kaçağı gibi can sıkan ve sağlıksız bir yaşam alanı oluşturan sorunlardan uzak durmak için hem bina hem de daire tesisatlarının düzenli kontrol edilmesi gerekir. Özellikle de eski binalardan sık yaşanan bu tarz sorunlar genellikle eskiyen tesisat sisteminden kaynaklanır. Ayrıca aileler çocuklarının giderlere herhangi bir kağıt, oyuncak vs. gibi eriyip gitmeyen nesneler atmadığından emin olmalıdır. Son olarak da gevşeyen musluk, klozette ya da duşa kabinde meydana gelen akıtmalarda dikkate alınmalıdır.

Su Kaçağı Nasıl Ortadan Kaldırılır?

Su kaçakları Dilovası su kaçağı tespit ekiplerinin aletli aramaları sonucunda ortaya çıkarılır. Bu işlemleri yaparken büyük özen gösteren ekipler sorunun ana kaynağını bulur. Burada kırık, çatlama, gevşeme gibi sorun ne ise anında o alan değiştirilerek tüm sorun ortadan kaldırılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button