0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dış Cepheden Su Girmesi

20 Ekim 2021
51 kez görüntülendi
Dış Cepheden Su Girmesi

Dış cepheden su girmesi kış aylarında ve sonbaharda eski yapılarda en sık rastlanan aksaklıklardandır. Bu durum genel olarak binanın dış cephesinin yeterince nitelikli olmamasından kaynaklanır. Sorunun giderilmesi için kişisel önlemlerden ziyade profesyonel ekipler ile bir araya gelmek  yapı için verimli olacaktır.

Su Sızıntısının Sebebi Nedir?

Dış cepheden su girmesi durumu oldukça eski yapılarda rastlanan sorunlar arasındadır. Yağmur sularının biriktiği alanlarda meydana gelen sızıntılar sebebi ile  yavaş yavaş yapının zarar görmesine neden olabilir.

  • Dış cepheden su girmesi arızasının çözüme kavuşturulması için anında uzman ekiplerimiz ile irtibat kurmalısınız.
  • Hangi boruda ya da hangi gider kısmında sorun olduğuna dair incelemeler teknik cihazlar ile yapılacaktır.

Yetkin Ekip: Dış cepheden su girmesi arızasının giderilmesi adına alınan önlemler oldukça niteliklidir. Bu alanda ekibimiz tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek gerekli olan önlemleri almakta ve adımları atmaktadır. Yetkin ekibimizi alanında senelerdir tecrübeli yapısı ile hanenize dair tüm sorunların giderilmesi için hizmet vermeye devam ediyor.

Yağmur Suyu Gider Borularında Su Sızıntısı Nasıl Tespit Edilir?  

Dış cepheden su girmesi temel manada yağmur suyu tahliye borularında meydana gelen sızıntılardan kaynaklanabilir.

  • Dış cepheden su girmesi yapının temel olarak tüm dairelerini etkileyen ve dış cephede de büyük sorunlara neden olan bir arızadır.
  • Bu sorunun olabildiğince kısa sürede tespit edilmesi ve giderilmesi gerekir. Ekibimizde yer alan tüm personelimiz alanında uzmandır. Ayrıca sunmuş oldukları yüksek performans ile de memnun etmektedir.

Su Sızıntısı Tespiti: Dış cepheden su girmesi aşamasında sızıntının nokta atışı biçimde tespit edilebilmesi için üst teknoloji cihazlar kullanmaktayız. Cihazlarımız sayesinde ses rezonansları üzerinden hangi boruda nasıl bir aksaklık olduğu tespit edilir. Sorun saptandıktan sonra nokta atışı biçimde sızıntı tamir edilir.

Ekipler Ne Kadar Sürede Sevk Edilir?

Dış cepheden su girmesi durumunda iletişim numaraları üzerinden ekibimize erişerek anında sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

  • Dış cepheden su girmesi durumunun düzeltilmesi için ekiplerimiz dakikalar içerisinde belirttiğiniz adrese gönderilecektir.
  • Dış cepheden su girmesi sorunun olabildiğince acil olarak çözüme kavuşturulması için gerekli olan tüm malzemeler temin edilerek adresinize ekip sevk edilecektir. Evinizde meydana gelen sorun hakkında az da olsa bilgi vermelisiniz. Sorunun ne olduğu tahmin edilerek ekibin hazırlıklı gelmesi sağlanacaktır.

Profesyonel Hızlı Hizmet: Hizmetin profesyonel ve hızlı bir biçimde tamamlanması için özel bir alt yapı geliştirilmiştir. Sistem gelişmelerinin takip edilmesinden başlayarak alanında yetkin olan kişiler ile çalışılması durumuna kadar harika bir fırsat oluşturulmaktadır. Ekibimiz tesisat alanında yaşanan tüm teknik gelişmelerin yakından takip edilmesini sağlar.

Düzenli Bakım Onarım Gerekli Midir?

Tesisat sisteminizde bir akıntı ya da genel olarak bir sorun meydana gelmese dahi düzenli olarak gerekli olan bakım onarım faaliyetlerinin devam etmesi gerekir. Özellikle yaşı yüksek olan binalarda bu bakım onarım faaliyetlerinin çok daha büyük önem kazandığı fark ediliyor.

  • Düzenli bakım onarımın su tesisatının uzun ömürlülüğü için yüksek öneme sahip olduğu oldukça açık!
  • Bu faaliyetler sırasında kullanılan tüm yedek parçaların birinci kalite olması elde edilecek sonucun daha seçkin olmasını sağlar.

Garantili Hizmet: Bakım onarım sürecinde sunmuş olduğumuz hizmetler garantilidir. Bakım onarımın sonrasında aynı alanda meydana gelen tekrarlayan bir sorun olursa anında iletişim numaralarımız üzerinden yetkililerimize durumu bildirmelisiniz. Herhangi bir ücret talep edilmeden sorunun giderilmesi sağlanacaktır. Garantili hizmet müşteri memnuniyetinin ne derece önemsendiğinin biri sembolüdür.

Ücret Aralığı Nedir?

Dış cepheden su girmesi arızasının giderilmesi için talep edilen ücret aralığı oldukça makul bir seviyededir. Nitelikli kadromuza rağmen talep edilen miktarın bu derece makul seviyede olması takdir toplamaktadır.

  • Kampanyalı dönemlerden istifade ederek bakım onarım faaliyetlerini çok daha makul fiyatlara gerçekleştirme fırsatını yakalayabilirsiniz.
  • Kampanyalı dönemlerin yanı sıra farklı ödeme kolaylıkları da sunmaktayız. Bu şekilde tesisat sorunlarını büyük çaplı olsa da makul ücretler ile giderme imkanınız vardır.

Yüksek Kalite: Dış cepheden su girmesi arızası giderilirken kullanılan tüm yedek parçalar birinci kalitedir. Üründen kaynaklanan herhangi bir sorun söz konusu olmayacaktır. Yedek parçaların bu yüksek kalitesine rağmen, talep edilen ücret aralığı piyasanın en makul alternatiflerinden bir tanesidir. Müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem bu şekilde daha net anlaşılıyor.

İlginizi Çekebilir;

Havuzda Su Kaçağı Nasıl Önlenir?

Havuz Su Kaçağı Önleyici

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Kameralı

Kanal Açma Çalışmalarımızla Tertemiz Bir Tesisat

Avcılar Tıkanıklık açma Konusunda Hizmet Vermekte Olan Firmalar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button