0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Doğalgaz Tesisatı Su Kaçağı

07 Ağustos 2018
2 kez görüntülendi
Doğalgaz Tesisatı Su Kaçağı

Türkiye’deki mevcut binaların doğalgaz tesisatları veya kalorifer tesisatları % 84 oranında demir boru ile yapıldığı için doğalgaz tesisatı su kaçağı görülme ihtimali ciddi oranlarda artış göstermektedir. Bunun en Önemli nedenlerinden bir tanesi de Demir’in çok hızlı bir şekilde çürüyen madde olması ve suyla teması halinde paslanma gibi bazı problemleri ortaya çıkarmasıdır. Ancak yinede tesisat kullanımında demirden çok az kişi vazgeçebilmektedir. Doğalgaz tesisatı su kaçağı daha önceleri neredeyse bütün tesisatı kırarak kaçak bulma işlemini gerçekleştirirken artık kimyasal bazı maddeler ile birlikte tüm su kaçaklarını rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Ancak Doğalgaz tesisatı su kaçağı tespiti yapılırken fazlasıyla hassas davranmakta yarar olduğunu söylemek gerekir.

Doğalgaz tesisatı su kaçağı bulma da kimyasal yöntem

Doğalgaz tesisatı su kaçağı bulma işlemi adeta define aramak gibi bir şeydir. Bunun en önemli nedeni ise tesisatların uzun olmasından dolayı şu an çok geniş bir alanda meydana gelmiş olma ihtimalinden kaynaklıdır. Ancak yine de kimyasal yöntem sayesinde çok rahat bir şekilde Doğalgaz tesisatı su kaçağı nerede olduğu bulunabilir. Bu konuyla ilgili tam olarak özellikle de eklem yerlerinde meydana gelen açılma nedeniyle bu tarz su kaçaklarının olduğu bilinmekle birlikte, çoğu zaman kaynağın ne olduğunu bulmak pek de kolay değildir. Doğalgaz tesisatı su kaçağı bulurken hiçbir şekilde kırma veya dökme işlemlerini yapmadan rahatlıkla problemin kaynağını bulabilmekteyiz.

Uzman ekibimizle birlikte çok kısa bir süre içerisinde doğalgaz tesisatını onarıyoruz.

Doğalgaz Tesisat ile ilgili tüm su kaçaklarının bulunmasından tamirat süreçlerine kadar bütün işlemleri her biri kendi alanında profesyonelleşmiş uzman ekibimiz ile birlikte başarılı bir şekilde tamamlamaktayız. Üstelik kullanmış olduğumuz son teknoloji ekipmanlar sayesinde çok gerekmediği sürece kırma ve dökme işlemlerini yapmadan su kaçağı tamiratını tamamlıyoruz. Doğalgaz tesisatında su kaçağı olduğunu bizlere bildirmeniz halinde çok kısa bir süre içerisinde banyonuzu tuvaletiniz veya mutfağınızdaki su kaçağını tespit ederek çok hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Üstelik bunların tamamı çok küçük miktarlarla olmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

Doğalgaz Tesisatında Su Kaçağı Tespiti

Doğalgaz Tesisatında Su Kaçağı Var

Doğalgaz Su Kaçağı Tespiti

Doğalgaz Su Kaçağı için Tespit

Petek Temizliği Çorlu, Petek Temizliği Önemlimi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button