0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Duşakabin Su Sızdırıyor

15 Kasım 2021
56 kez görüntülendi
Duşakabin Su Sızdırıyor

Duşakabin su sızdırıyor sorununu aşmak için kişisel çabalardan ziyade anında alanında uzman olan bir ekip ile iletişim kurulmalıdır. Su sızıntısının sürekli olarak devam etmesi durumunda duvarlara sirayet etmesi, zeminde tahribata yol açması mümkündür. Olabildiğince hızlı müdahale etmek süreci daha verimli kılar.

Duşakabin Su Sızdırmasına Nasıl Müdahale Edilir?

Duşakabin su sızdırıyor sorunu ile karşılaşan kişilerin profesyonel ekip desteği ile bu sorunu birkaç saat içerisinde aşması mümkündür.

 • Duşakabin su sızdırıyor sorunu ile yetkililere başvuran kişilerin küvet hazneleri öncelikli olarak özel ayaklar ile kaldırılır.
 • Küvet taban kısmında bir deformasyon olup olmadığı incelenir.
 • Silikonlardan kaynaklanan bir gevşeklik var mı yok mu incelenir.
 • Son adım olarak küvetin gider borusunda bir sorun var demektir. Gider borusu kolaylıkla değiştirilir. Ayaklar çıkarılır ve küvet yeniden yete oturtulur.
 • Silikon ile pasta adımı da tamamlanır. Silikonun kurumasından sonra küvet kullanıma açık olacaktır.

Hızlı ve Güvenilir Hizmet: Duşakabin su sızdırıyor sorunu ile firmalara başvururken hem ekibin gönderim süresi hem de tamirat sürecinin ne kadar olacağına dair net bir bilgi alınmalıdır. Alanında uzman olan ekipler müşterileri mağdur etmeden süreci tamamlar.

Su Sızdırma Sürecinde Hızlı Şekilde Harekete Geçin!

Duşakabin su sızdırıyor sorunu yaşayan kişilerin bireysel çözüm önerilerinden ziyade hızlı bir şekilde yetkililer ile iletişim kurması gerekir.

 • Duşakabin su sızdırıyor; problemi fark ettiğiniz anda tesisat ekipleri ile iletişim kurmalısınız.
 • Ekipler öncelikle keşif adımını tamamlayacak ve size bilgi verecektir.
 • Fiyat analizi tarafınıza aktarılacaktır. Kabul ederseniz ekip çalışmaya başlar.

Duvarlara Verilen Zarar: Duşakabin su sızdırıyor probleminin komşunuzun duvarlarına zarar vermesi durumunda mesuliyet size ait olacaktır. Hukuki prosedürlerde de bu durum oldukça net şekilde belirtilmiştir.

Duşakabinde Kişisel Hatalar Sebebi ile Sızdırma Yaşanır Mı?

Duşakabin su sızdırıyor aksaklığının bir diğer nedeni de kişisel kullanımdan kaynaklanan sorunlardır.

 • Duşakabin su sızdırıyor; arızanın en temel nedeni kişilerin kimyasal kullanımlarıdır.
 • Bir tıkanıklık açmak için ya da temizlik aşamasında kullanılan kimyasal maddeler boruların yüzeylerinde büyük aşınmaların meydana gelmesine neden olabilir.
 • Özellikle tuz ruhu gibi ürünlerden kesinlikle sakınmalısınız. Sadece boru yapısı için değil kişilerin solunum sistemleri için de büyük tehlike arz eder.

Temizlik Önerileri: Duşakabin su sızdırıyor arızasının giderilmesinden sonra yeniden kimyasal kullanmamalısınız. Bu kimyasalların ilk kullanımında bir sızdırma yaşanmasa dahi ilerleyen aşamalarda borulara zarar vermesi kaçınılmazdır. İlla kendi yöntemlerinizi ile temizlemek isterseniz sirke ve karbonat ikilisini kullanabilirsiniz. Bu ikilinin borulara herhangi bir zararı olmayacaktır.

Boru Tipinin Önemi Nedir?

Kullanım aşamasında boru tiplerini tanımak ve mümkünse uzmanlar tarafından tavsiye edilen unsurları iletmek çok büyük önem arz eder.

 • Boru tipinin demir olması durumunda tıkanıklık ve sızdırmanın daha sık görüldüğü fark ediliyor.
 • Boru tiplerine zarar vermemek için kimyasallardan olabildiğince uzak durmak gerekir. Demir borularda paslanma ve çatlama sorunu sıklıkla meydana gelebilir. Bu nedenle ısı değişimlerine karşı hassas olunmalıdır.
 • Plastik borular görece daha dayanıklı ve daha erişilebilirdir. Bu tür arızalara karşı da daha dayanıklı olduğu açıklanmıştır.

Boru Analiz Adımları: Boru tipi analizinde plastik boruların daha kullanışlı olduğu fark ediliyor. Demir boruların hem parça bulma aşaması zor hem de maliyetlidir. Plastik ürünlerin temini artık tüm ülkede daha kolaydır.

Firma Seçimine Dikkat!

Duşakabin su sızdırıyor arızası ile ilgilenmek adına seçeceğiniz firmanın oldukça güvenilir olması gerekir.

 • Daha öncesinde hizmetten faydalanan bireylerin hangi yorumları yaptıklarına göz atılmalıdır.
 • Ekibin kadrosunun uzman olup olmadığı incelenmelidir. Uzun seneler tecrübeli kadro ile hizmet veren ekipler tercih edilmelidir.
 • Kullanılan teçhizatların yeni nesil olması oldukça önemlidir. Yeni nesil cihazlar ile tıkanıklıkları ve su kaçaklarını çözmek artık çok daha kolay!
 • Kırma ve dökme gibi faaliyetler olmadan steril biçimde sorunun giderilmesi sağlanacak mı öğrenmelisiniz.Ayrıca sunulan hizmetin garantili olması da temel koşullardan biri olmalıdır.

Firmamızın Farkı: Duşakabin su sızdırıyor aksaklığının giderilmesi adına piyasada iletişim kurabileceğiniz en güvenilir firmalardan biriyiz. Hızlı ekip sevk ve keşif adımlarının tamamlanması ile harika bir tamir süreci tamamlanacaktır. Müşterilerin hem hizmet kalitesi hem de makul fiyat aralığı ile memnun bırakılması dikkat çekiyor. Müşterilerimizin hizmet ağımız hakkında yaptıkları yorumlar da oldukça olumlu seviyededir!

İlginizi Çekebilir;

Ümraniye Tantavi Mah. Su Kaçağı Bulma

Klozet Vanası Nasıl Tamir Edilir?

Klozet Nasıl Tamir Edilir?

Su Sızdıran Borular Nasıl Tamir Edilir?

Su Kaçağı İzmit

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button