0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Duvardan Su Sızıntısı

21 Mayıs 2018
2 kez görüntülendi
Duvardan Su Sızıntısı

Duvardan su sızıntısı sorunlarının nedenleri arasında öncelikle çok eskimiş olan duvarlar ve duvarlara bağlı olarak sağlamlığını kaybetmiş boruların hatları vardır. Neredeyse tüm evlerde bulunan bu gider borularının yüzde doksanlık bir kısmı duvarların iç kısmında yer almaktadır ve görünmemektedir. Bu sebeple de oluşan herhangi bir kaçak durumunda ya da sızıntı yaşanıldığı düşünüldüğünde tespiti biraz zor olabilmektedir.

Özellikle duvardan su sızıntısı konularında duvar içinde ki sızıntıların fark edilmesi uzun yıllara bile sebep olabilir. İçten başlayan bu sızıntılar duvarın çürümesine sağlamlığını yitirmesine neden olmaktadır. Tüm bu sıkıntıların yaşanmasını engellemek için uzman bir tesisat firmasından yardım almamız gerekmektedir. Uzman ekip tarafından probleminizin kaynağı kolayca tespit edilecek ve daha büyük hasarlar yaşanmadan gerekli işlem ve onarımlar sağlanacaktır. Sağlanan bu kaliteli hizmetler ile birlikte kalıcı bir çözüme ulaştırılacak ve içiniz rahat şekilde yaşamaya devam edeceksiniz. Profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilene işleminiz sayesinde kaliteli bir çözüme kavuşturulan bu probleminiz bir daha yaşanmayacak ve sizlere daha fazla maddi bir yük çıkartmayacaktır. Çünkü yeterince iyi bir çözüm işlemi uygulanmazsa maliyet daha da artarak yeni bir sorunla tekrar karcınızı çıkabilir. Ancak hemen çözülen ve çözüm için kaliteli firma seçilen durumlarda aynı sorunla karşılaşma olasılığınız yok edilmiş olacaktır.  Böyle hasar durumlarında gözünüzü korkutacak miktarlarla karşılaşmazsınız ancak yine de şunu belirtelim ki büyük miktar bile ödemeniz gerekse bazı firmalar taksit seçeneğinizi sizlere sunmaktadır. Böylece dilerseniz nakit dilerseniz de taksitle ödemelerinizi gerçekleştirerek bu sorundan kurtulmuş olursunuz. Duvardan sızıntılarınızın sebebi borularda ve geniş çaplı bit çatlama, kırılma meydana gelmiş olmasıysa borular değiştirilebilir ya da daha küçük çaplı sorunlarda farklı çözümler üretilerek probleminiz çözülmüş olur.

Sızıntılar birkaç şekilde kendisiniz gösterebilmektedir. Örneğin tüm musluklar ve bataryalar kapalı olsa dahi bir su sesi geliyorsa hemen bir ekip tarafından sesin geldiği bölgeye sızıntı bulma işlemi uygulanmalı ve tespit yapılmalıdır. Bir başka anlama şekli de yine musluklar ve bataryalar kapalı iken su sayacında meydana gelen değişiklik göstergeleri olacaktır.

İlginizi Çekebilir;

Duvardan Çıkan Su, Su Kaçağı Mı

Duvardan Sızan Su kaçağı Nasıl Bulunur

Hendek Kırmadan Su Kaçağı Bulma– Tespit, Tamir

Erenler Kaçak Su Bulan Firma– Tespit, Tamir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button