0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Esenler Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Esenler Su Kaçağı Tespiti

Esenler su kaçağı tespiti 79 TL olması Avrupa yakasında yer alan ilçede normal bir ücrettir. Bir sürü apartmanların olduğu, yollarının dar olduğu ve park yeri bile bulmanın zor olduğu bu semt için 79 TL fiyat olarak az bile. Harcanan zaman, yol masrafı derken bu paranın çoğu harcanmış oluyor birde malzeme kullanırsak bize bir şey kalmıyor. Birde kaybedilen zamanda cabası…

Ev içinde çıkabilecek kaçakların yapımı nispeten daha basit olmakla birlikte bazı apartmanlarda merkezi sistemler olması işimizi biraz zorluyor ama bir şekil üstesinden geliyoruz. Yalnız bazen dairenin komple tesisatında yenileme yapma durumunda ise eğer ev dolu ise ızdırap oluyor. Esenler su kaçağı tespiti öncesinde böyle söylediğimizde değerli müşterilerimiz biraz alınganlık yapıyor ama derdimizi anlatınca anlayışla karşılıyorlar. İnanın bazen Anadolu yakasında Avrupa yakasına geliyoruz ve yolda harcanan zaman günümüzün yarısını alıyor. Üzerine evlerin dolu olması ve onun boşaltılması derken belki ilk gün sadece kaçak tespiti yapabiliyoruz. İkinci güne sarkan iş doğal olarak yevmiyeden götürüyor. Doğal olarak bunun fiyatlara bir yansıması oluyor.

Kaçak Nasıl Bulunur ve Nasıl Tamir Edilir?

Su kaçağı oluştuğu zaman onun tespit edilmesi bayağı zaman alabilecek bir durumdur. Eskilerde bu işlemi kulağı boruya dayayarak dinleme tekniğiyle yapılırken artık günümüzde akustik dinleme cihazlarıyla su kaçak tespiti yapılmaktadır. Ayrıca termal kameralarla boruların yeri tespit edilebilmektedir. Fayans, parke, alçı hatta beton kaçak nedeniyle zarar görebilir hatta kırılmak zorunda kalabilir. Bu durumda daha az hasar nasıl verilirin üzerinde yoğunlaşarak tamir aşamasına geçiyoruz. Eski boruları iptal ettikten sonra boru yerlerinden PPRC borularımızı döşüyoruz. Böylelikle su tesisatını yenilemiş oluyoruz. Eğer kaçak pis su borularındaysa o durumda kırım büyüyecek demektir. Dairenin altına zarar vermeden kırım işlemini yapıyoruz. Sonrasında alınan yeni pimaşlarımızla tamirat işlemini yapıyoruz. Her şey bitekten sonra betonlayıp evinizi eski haline getiriyoruz.

Esenler su kaçağı tespiti 79 TL iken kaçağı gidermemiz durumunda kullandığımız malzeme, kırımın şekli gibi nedenlerden dolayı fiyatlarımız artıyor.

İlginizi Çekebilir;

Esenler Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Mutfak Tıkanıklık Açma

Esenler Su Kaçağı Bulma

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Kalorifer Petek Pimaş Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button