0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti

16 Ağustos 2018
3 kez görüntülendi
Esenyurt Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı ile ilgili süreç genellikle bu su kaçağının oluşmadan önceki süreci ve ondan sonraki süreci olmak üzere iki kısma ayrıldığı bilmektedir. Su kaçağı oluşmadan önce sizlerin tesisat yapımında denetleyici olarak rol almanız su kaçağını önleyici bir etki gösterebilir. Ancak asıl önemli problem bu su kaçağının sonrasında yapılacak olan müdahalelerdir. Su kaçağı tespiti için oldukça geri kalmış yöntemler kullanan firmalar ve ustalar da mevcutken bazı kuruluşlar ise çok daha teknolojik aletlerle su kaçağı tespitin yapabilmektedirler. Esenyurt su kaçağı tespiti kuruluşumuz Avrupa’dan getirmiş oldu akustik dinleme cihazları ile birlikte bu su kaçağının nerede olduğunu bularak anında müdahale etmektedir.

Su kaçağı tespiti için ne tür aletler kullanılmaktadır ?

Esenyurt’taki yapılardan bir bölümünün çok eski olması nedeniyle bazı su kaçağı problemleri ortaya çıkabilmektedir. Çok sık bir şekilde ortaya çıkan bu su kaçağı durumu hem binaların ömrünü ciddi oranlarda azaltabilmekte hem de elektrik ve su faturalarının ciddi oranlarda gelmesine de neden olabilmektedir. Esenyurt su kaçağı tespiti yapan firmamız kullandığı ileri teknoloji aletler ile çok kısa bir süre içerisinde probleminizi gidermektedir. Avrupa’dan getirilmiş olan akustik su kaçağı dinleme cihazları ile ses çıkartma özelliği olan bazı boru çatlakları tespit edilebilmektedir. iğne deliği kadar küçük su kaçakları için ise elektronik sistemlerle tespit yapabilmektedir.

Su kaçağı tespiti ne kadar zaman sürmektedir ?

Bazı su kaçağı problemlerinin kaynağını bulabilmek oldukça uzun sürebilirken bazıları da fazla yormadan kısa bir süre içerisinde bulunabilmektedir. Genel ortalama olarak su kaçağı tespiti işlemleri 1 saat gibi bir zaman dilimini almaktadır. Ancak su kaçağı problemlerinin kaynağı çok daha büyük ve hızlı bulunan bir kaynaksa tespit işlemleri bir miktar daha kısa sürebilmektedir. Esenyurt su kaçağı tespiti alanında yıllardan beri uzmanlaşmış olan kuruluşumuz, en kısa süre içerisinde arızanın kaynağını ortaya çıkarabilmektedir. Üstelik problemin tespitinden arızanın giderilmesine kadar tüm işlemler görebileceğiniz en uygun fiyatlarla ve büyük bir hızla gerçekleştirilmektedir.

İlginizi Çekebilir;

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Taraklı Tesisat Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt Bölgesi Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt Civarı Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button