0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Esenyurt Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt su kaçağı tespiti 79 TL olması yadırgatıcı mıdır soruyorum size. Evinizde, mahallenizde ve ya semtinizdeki su kaçağı yüzünden mağdur olmaya değer mi?

Hizmeti ayağınızı getiriyoruz. Hizmeti hem pratik hem de garantili ayağınıza getiriyoruz. Biliyoruz ki bizden sonra evinizde, mahallenizde ve ya semtinizde su kaçağı yüzünden mağdur olmayacaksınız. Yine biliyoruz ki yılların deneyimli arkadaşlarımızla tanışmaktan mutlu olacaksınız. Onların işçiliğine gösterdiği ciddiyeti gördükten sona hakkınızı helal edeceksiniz. Biz işimizi severek yapıyoruz. Biz işimizi ciddiye alıyoruz ve her türlü sorumluluğunu alıyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Termal Kamera ile Yapılmaktadır

Hep sorulan sorulardan birisidir evde, mahallede ya da semtte yaşanabilecek olası su kaçağını nasıl tespit ediyorsunuz diye. Emin olun evdeki ne kadar basitse mahalle ve semtteki de o kadar kolaydır. Teknolojinin gelişmesiyle termal kamera ile su kaçağı tespiti yapıyoruz. Döşenen boruların güzergâhları belirlenirken daha az kırımla daha az hasar vererek kaçak tespit ediyoruz ve gereken muameleyi yapıyoruz. Hem sizin gönlünüzü alıyoruz hem de az para harcatmış oluyoruz.

Su kaçağı bu kadar basitse Esenyurt su kaçağı tespiti 79 TL olması biraz çok değil mi diye sorabilirsiniz ama size sorarım teknolojisi harikası termal kamera ucuz mudur? Türkiye gibi memlekette ne ucuz ki hem de teknoloji ürünü olan termal kamera ucuz olsun. Biz bu kamerayı hem işimiz hızlansın hem de siz değerli müşterilerimizin evlerinde, mahallerinde, semtlerinde fazla hasarlara neden olmayalım diye satın aldık. Her şey gibi bununda bir maliyeti olacaktır elbet. Kaçak tespitinden sonra izniniz olmasıyla birlikte tamire geçilecek ve bu ekstra ücretlendirilecektir

Başlıca hizmetlerimizin arasında doğalgaz tesisatı, kalorifer, kombi, hidrofor, oksijen ve elektronik kaynağı, su deposu, yağmurluklar dahil olmak üzere açılan yaraların tamiri için fayans, laminat parke yapılmaktadır. Her şey ücrete tabi olmakla birlikte garantili işçilik firmamızın güvencesi altındadır.

Esenyurt su kaçağı tespiti bizi arayabilirsiniz. Bize telefondan ve internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bir sorularınız varsa bize iletebilirsiniz. İçtenlikle cevaplanacaklarından emin olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Esenyurt Bölgesi Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Bulma Karapürçek– Tespit, Tamir

Esenyurt Civarı Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Klozet Açma İçin Bizi Arayabilirsiniz

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button