0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Evin İçinde Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

25 Temmuz 2021
580 kez görüntülendi
Evin İçinde Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Evin içinde su kaçağı nasıl tespit edilir; evin kirlenmemesi ve yıkım işlemi yapılarak diğer tesisat sistemlerinin zarar görmemesi için teknolojiye başvurulmaktadır. Dijital kamera, termal kamera ve akustik cihazlarla manometre değerine bakılarak, kırma ve dökme işlemi gerçekleştirilmeden su kaçağı tespit edilecektir.

Evde Cihaz Olmadan Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Duvarlarda sararma, kararma ve küflenme görülmesi su kaçağının ilk belirtisidir. Fayans ve doğal taş olan bölgelerde ise kılcal su damlaları, terleme ve rutubet duvar kaçağının en belirgin göstergesidir. Duvarda dökülme olması, alt komşunuzun tavanında renk değişimi ya da sararma bulunması da evinizde su kaçağı olduğunu gösterir.

Evin içinde su kaçağı nasıl tespit edilir; evin içinde kırma ve dökme işlemi yapılmadan cihazlarla kaçağın tespit edilmesi, borunun çapı, suyun akış oranı, atık su ve içme suyu arasındaki tesisat farklarını analiz etmek içindir. PVC, bakır, demir ve çelik su boruları için uzmanlarla birlikte süreci yürütmek etkili olacaktır.

Evde Su Kaçağına Acil Çözüm

Evdeki su kaçağının aşırı akıtma sonucunda dışarı aksetmesi durumu için vanayı kapatmak etkili olacaktır. Ancak atık su kaçaklarında vanayı kapatmak da etkili olmayabilir. Acil durumlarda hizmet vermekte olan Damla su tesisat uzmanları,

7/ 24 acil su kaçağı tespiti için iletişim kurabileceğiniz profesyonel hizmet verir. Evinizin su tesisat sistemlerinin tamiri ve kaçak tespiti için iletişim kurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Havuz Su Kaçağı Tamiri No

Sakarya Su Kaçak Acil

En Uygun Fiyatlı Tesisat

Su Kaçağı Acil Servis

Radyatör Su Kaçağı Önleyici

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button