0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eyüp Su Kaçağı Bulma

08 Şubat 2018
1 kez görüntülendi
Eyüp Su Kaçağı Bulma

Eski bir binada yaşıyorsanız birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Bunların ilki olarak ise su kaçağı sorunu ortaya çıkacaktır. Bilindiği üzere su kaçakları eski olan yapılarda daha çok ortaya çıkmaktadır. Bunun sebebi boruların eskimesi ve çürümesidir. Eskiyen ve çürüyen borular bir zaman sonra su kaçırmaya başlamaktadır. Bu gibi sorunlar için ilk adresiniz Damla su tesisat olmalıdır. Firmamız uygun fiyata işlemler yapmaktadır. İndirimli olan fiyat olarak 79 Tl –Eyüp su kaçağı bulma işlemini bu fiyata yaptırabilirsiniz.

Firmamız ile su kaçağı bulmak için dinleme yöntemini kullanabilirsiniz. Dinleme yönteminde borulara basın verilmesi sonucu sızıntının nereden meydana geldiği hemen anlaşılmaktadır. Evinizinin kırılmasını istemiyorsanız firmamızı arayabilir ve işlem yaptırabilirsiniz. Firmamızın uzmanlık alanı olan su kaçağı işlemi için uzun zaman beklemenize de gerek yoktur. Su kaçağı bulma işlemleri kısa süre içinde yapılmakta olan işlemlerdir. Elbette bu durum firmamıza özgü bir durumdur. Bu durumda ideal bir yere dönüşen firmamıza birçok yerden ulaşabilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Su Kaçağı İçin Alınacak Basit Önlemler Nelerdir?

Su kaçağını önlemek için evinizde farklı yöntemler uygulayabilirsiniz. Bu yöntemler basit yöntemlerdir ve uygulaması kolaydır. Ama bu yöntemler uyguladığınızda kalıcı bir çözüm bulmadığınızı da bilmeniz gerekir. Bu önlemler kısa süreli önlemlerdir. Bu önlemler sonrasında su kaçağı bulma sorunları yeniden karşınıza çıkacaktır.

Su kaçağı sorunları için alınacak kısa ve  basit önlemlerden birisi olarak vidaları sıkarak işe başlayabilirsiniz. Bazen su kaçağı oluşmasında bu sorunlar da sebep olmaktadır. Borularınızdaki vidaları evdeki aletler ile sıkarak sorunu bir süre için önleyebilirsiniz. Diğer önlem olarak ise bant kullanımı yapılabilir. Bu sorun çok kısa süre için geçerli olacaktır. Kırık olan boruya bant yapıştırabilir ve akıntıyı bir süre için engelleyebilirsiniz. Sorun çözülecektir. Bununla birlikte sorunların çözümü ve önlemler için en iyisi bir tesisat firması ile anlaşmak ve düzenli bakım yaptırmaktır. Böylece sorunlar ortaya çıkmadan önlem almış olabilirsiniz. 79 Tl –Eyüp su kaçağı bulma işlemi yapan firmamıza ulaşarak düzenli bakımızını ve kontrolünüzü yaptırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button